Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl régimódi vagyok? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl régimódi vagyok? Én vagyok túl "lassú"? Vagy a világ pörgött túl? 20+N

Figyelt kérdés
Tudom a mai lányok nem így gondolkodnak. Miért van az, ha megismerek valakit, el kell magyaráznom neki, hogy tudnálak szeretni, jól érzem magam veled, veled akarok lenni, meg akarlak ismerni, fontos lettél, meg fogsz engem kapni lelkileg, testileg is, csak nem ma, nem holnap, nem ebben a hónapban. Tetszel, akarlak, a tiéd leszek, csak előbb ismerj meg! A mai világban erre sem a nők, sem a férfiak nem várnak, mint a gyorsvonat. Egyből össze jönnek, vagy ha nem jön össze azonnal, barátzóna helyett inkább felszívódnak. Bennem van a hiba?
2016. ápr. 8. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

De ha te ezeket tudod ('tiéd leszek, akarlak, tudnálak szeretni') akkor MIÉRT kell várni? Azt hiszed ettől leszel különb? Ezzel akarsz értékesebb lenni? Kitűnni a tömegből?...


Nem kell rögtön az 1-2-3. randin lefeküdni mindenkivel, de aki egy csókra is képtelen ennyi idő után, az baromi prűd, megjátssza magát, vagy Channing Tatum filmeken nőtt fel és álomvilágban él....

2016. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Persze, csók belefér. De pár hét ismeretség után nálam még korai a szex. Főleg, ha nem találkozunk sűrűn, akkor sok idő nálam, mire arra sor kerül. Nem esne jól egy gyakorlatilag idegennel, aki lehet más, mint amilyennek mutatja magát, vagy amilyennek képzeled. Nálam ez a gond.
2016. ápr. 8. 12:29
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Ma már azért nem várnak az emberek, mert jobb ha hamar kiderül, hogy ki mit akar, ha nem akkor jön a szenvedés, hogy ő akar komoly kapcsolatot, ő nem akar soha költözni stb. Értékes az idő, főleg, ha valakinek kevés is van mert dolgozik ugye látástól-mikulásig, már nem úgy van, hogy az első férfi lesz a férj és természetes, hogy mindenki feleséget/férjet keres és akar gyereket.

Ha barátot keresek, akkor úgy indulok neki, ha nem, akkor nem. A barátzónás kapcsolatok ma már bonyolultak, mert sokszor szex+barátság lesz belőle, az egyik fél érez általában csak többet. Azért szívódnak fel mert nem akarnak sérülni és tudni hogy mindig csak barátok maradtok.

Hónapokat felesleges egy csókra várni pl. ahogy a szexel sem érdemes 2-3 hónapnál többet várni. Ha nem passzolunk az hamar derüljön ki, amíg nem fájdalmas az elválás. Ha meg passzolunk, szeretem, minek játsszam a szűz lányt, ha ugyanazt akarjuk?

2016. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 90-ben született F.. ***** válasza:
32%

A szexet nem sürgettem soha senkinél.

17 évesen fél évet is vártam a sexre, aztán 3 hónapot, majd 2 hónapot és az utolsó kapcsolatban is 2 hónapot.


Ennél többet ma már nem szívesen várakoznék. Jó kapcsolat nincs szex nélkül. Lehet minden tökéletes, ha az intimitás nem működik, akkor előbb-utóbb tönkremegy a kapcsolat. Ezt jobb az elején megtudni.

Nem azonnal gondolom, de az első 2 hónapban jó ha kiderül.


Esetleg ha nem a szexre gondolsz, hanem "párkapcsolatba kerülni". Azt pedig nem teljesen értem. Nincs különbség az ismerkedős fázis és a párkapcsolatban levő fázis között.

Pontosabban az, hogy ha már párkapcsoaltban van a két ember, akkor a kilengés megcsalásnak számít. Azt azért megjegyezném, hogy ha valakivel nagyon alakul a dolog és akár csókolózna is mással, akkor ott nálam vége lenne a dolognak.

Egyszerre én soha nem ismerkedtem egynél több lánnyal komolyan. Amint volt 1 lány, aki komolynak tűnt, senki mással nem ismerkedtem.

Ismerkedős fázisban és párkapcsolat fázis elején is ugyanazt csinálják az emberek. Így teljesen mindegy, hogy ki van e mondva, hogy "nah most mi járunk".

2016. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Aki jó emberismerő, annak nincs szüksége hónapokig várakozni.
2016. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

En egyszer varattam egy sracot ket honapig, illetve kozos megegyezes volt mert mindketten szuzek voltunk es 18 evesek. A vicc az, hogy mindketten nehezen hittuk el, hogy a masik szuz, tok aranyos volt:-))


Azota felnottem es nem varok es vegkepp nem varatok. Ha valakit kivanok akkor nem fogok ra hetekig varni, honapokig keg vegkepp nem:-))Nem ido kerdese a jo kapcsolat, magyarul tokmindegy h valakivel egy ora utan fekszel le vagy harom honap mulva.


Az exemmel ket ora utan mar szex volt es 7 eves kapcsolat lett belole, szoval semmi relevancia nincs a dologban:-))

2016. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek a #16 válaszával. Így kell csinálni!
2016. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A földön több mint 7 milliárd ember van. Szerinted Te vagy az egyetlen aki így van ezzel? Ne gyere már ezzel a hipsteres "I'm such a unique snowflake" new-age bullshittel. Nem vagy sem egyedi se különleges, sorozatgyártásban százezrével vannak ilyenek a világban mint te.
2016. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Blade Bone ***** válasza:
56%
Háát, hogy ha te régimódi vagy, akkor én meg kb őskori lelet, évek óta várok már. :) A külső nem igazán érdekel, teljes mértékben a belső összhangra tudok csak alapozni és ez számít a legeslegjobban. Nincs benned hiba ahogy írták is, sokan élnek még hasonló felfogással. :)
2016. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kapcsolat függő. Beszéld meg ezt a potenciális partnerrel, szerintem 3-4 hónap ismerkedés simán belefér "huncutkodás" nélkül.

20/f

2016. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!