Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl régimódi vagyok? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl régimódi vagyok? Én vagyok túl "lassú"? Vagy a világ pörgött túl? 20+N

Figyelt kérdés
Tudom a mai lányok nem így gondolkodnak. Miért van az, ha megismerek valakit, el kell magyaráznom neki, hogy tudnálak szeretni, jól érzem magam veled, veled akarok lenni, meg akarlak ismerni, fontos lettél, meg fogsz engem kapni lelkileg, testileg is, csak nem ma, nem holnap, nem ebben a hónapban. Tetszel, akarlak, a tiéd leszek, csak előbb ismerj meg! A mai világban erre sem a nők, sem a férfiak nem várnak, mint a gyorsvonat. Egyből össze jönnek, vagy ha nem jön össze azonnal, barátzóna helyett inkább felszívódnak. Bennem van a hiba?
2016. ápr. 8. 11:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%

Mai lány vagyok és abszolút egyet értek veled. Nekem meg kell bíznom az emberben ahhoz hogy közel engedjem magamhoz. Ha az nincs meg, nem is engedem. Párommal 4 hónapot vártunk az elsőig. Persze tapi simi volt, hogy ne érezze rosszul magát de türelmesen kivárta, így bebizonyítva hogy engem szeret és nem csak "lukra" megy mint sok pasi (tisztelet a kivételnek, tudom nem mindenki ilyeen, nem is akarom egy kalap alá venni őket).


Ki ilyen ki olyan. Aki nem tudja beérni simogatással, orális dolgokkal 1-1,5-2 hónapig annak nálam esélye se lenne. Szóval nem csak te vagy ilyen :)

2016. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképp működöm. Nem tudok belemenni egy kapcsolatba, ha nem ismerem kicsit jobban. Ez,ha végig gondolom, 2 hónap, szintén 2, és a legelső kapcsolatnál 6 hónap volt. ( igen, ez utóbbi elég hosszú, de akkor még fiatalka voltam :D )

Ezek a hónapok annyiból állnak leginkább, hogy találkozgatunk, de nincs más.

Viszont a szex meg aznap megtörtént, mikor ki lett mondva, hogy együtt vagyunk.


Igazából nem bánom, hogy így csináltam eddig. Arra pl képtelen vagyok, hogy pár találkozás után, 1-2 hét, belemenjek bármibe is.

2016. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!