Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalt a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a férjem? Én 3 hónapja szültem, amikor a következő történt: (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Bementünk együtt a pékségbe, ami a férjem munkahelyének közelében van. Az eladó, Kitti, nem nézett rám csak a férjemet nézte. Mire én megszólaltam, hogy ha nem zavarok, akkor, szia, most én következem, mondanám mit kérek. Semmi reakció. Nézem a férjem, hogy most mi van?! Fel sem nézett, sem rám, sem a Kittire. Teljesen zavarban volt.

Kérdezem ismeritek egymást? Erre az eladó válaszolt a férjemre nézve: "Nem mondtad,h gyereked van."

Erre a férjem: de igen, a Kitti pedig, de nem.

Majd kijöttünk.

A férjem azt mondta, csak beszélgettek. Pár nap múlva bementem a csajhoz, egyedül. Sajnos nem vagyok jó taktikus, szóval megkérdeztem, van-e közöttük vmi. Erre az a kis ribi halál flegmán vigyorogva annyit kérdezett, miért, féltékeny vagy?


Ennek már egy éve. Azóta Kitti már nem is dolgozik ott. Ugye volt köztük vmi? Ki tudnám ezt deríteni valahogy? Jó lenne, ha leírnátok a véleményeteket, mert ez a dolog azóta sem hagy nyugodni.



2016. ápr. 8. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Kérdezem ismeritek egymást? Erre az eladó válaszolt a férjemre nézve: "Nem mondtad,h gyereked van."

Erre a férjem: de igen, a Kitti pedig, de nem. " Kedves kérdezö! Te ezt érted?

2016. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Hello Kitty vagyok
2016. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Ki mit szakít olyat szagol.

Büdös, mi?

2016. ápr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11.-es. Nem kaptam választ arra, hogy ismerik-e egymást.

Kitti szólalt meg a férjemet nézve: Nem mondtad, hogy gyereked van.

Válasz: De mondtam.

Újra Kitti: Nem, nem mondtad.


Nem egy év után jut eszembe. Ez újra és újra felmerülő téma, ami még mindig nem hagy nyugodni.


Köszönöm a tanácsot, hogy beszéljünk a férjemmel. Nem hajlandó. Volt olyan is, hogy kizártam a lakásból, és azt mondtam, addig nem jöhet be, még nem lesz őszinte. Ennek ellenére nem mond semmit.


Azt hiszem, mindenki egyet értett abban, hogy megcsalt.

Köszönöm azoknak, akik eddig írtak.

:-(

2016. ápr. 9. 06:26
 15/20 A kérdező kommentje:

10-es.

Az amúgy minden rendben, azt jelenti, hogy a férjem anyagilag megbízható, jó apa, rendesen dolgozik, nem agresszív, nem durva. Az idejévelel tud számolni. Az együttléteink rendszeresek, normális. (Nem rövid, figyel arra is, hogy nekem jó legyen.)

2016. ápr. 9. 06:50
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező,én már túl vagyok egy megcsaláson,és 30 év házasságon.

Ezt szokták mondani, csak beszélgettek...

Valószínű, hogy megcsalt. Mert különben,miért lepődött meg a kiscsaj, hogy gyereke van.Ha nincs köztük semmi, miért érdekelte....:(nem mindegy egy közömbös idegennek?


De azért a beszólásért képen töröltem volna,hogy mi az féltékeny vagy?csak így ennyi, nem válaszoltál rá semmit???

azóta hogy viselkedett, voltak gyanús jelek?


Na meg a másik.Mit kedveskedik,kísérget, egy idegen terhes nőt, most nem azért???Mikor ott vagy neki te?

én már ezt se toleráltam volna...

Hány évesek vagytok?

A férjed sajnos sosem fog megváltozni, és(mert) te ezt tűröd...

2016. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Remélem, ha egyszer férjhez megyek, x év után nem ezekből fogom gondolni, hogy rendben van a kapcsolatunk:


Az amúgy minden rendben, azt jelenti, hogy a férjem anyagilag megbízható, jó apa, rendesen dolgozik, nem agresszív, nem durva. Az idejévelel tud számolni. Az együttléteink rendszeresek, normális. (Nem rövid, figyel arra is, hogy nekem jó legyen.


hanem abból, hogy még mindig sokat nevetünk együtt, keressük egymás társaságát, kívánjuk egymást, szívesen szervezünk közös programot a gyerekekkel, a nézeteltéréseket meg tudjuk beszélni és mindketten azon dolgozunk, hogy kiegyensúlyozott legyen az életünk.

2016. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Több válasz is segített abban,hogyan kezeljem a már kialakult helyzetet. Még egyszer köszönöm!
2016. ápr. 9. 12:57
 19/20 anonim válasza:
Tuti hogy volt!!!
2016. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
37%
Ha egy éve még mindig együtt vagytok, ha megkettyintette Kittit, ha nem, eddig nem vitte törésre a dolgot. Ha eddig nem derült fény az ügyre ne keresd, mer ezzel csak rontod a helyzetedet, ha vele akarsz maradni! Ha elválsz, van jobb megoldásod? Ha állandóan a féltékenységed mutatod, akkor előbb utóbb elhidegül, megelégeli a dolgot, nem kellesz már az ágyban sem és ő akar válni. Ennek örülnél? Ha szexuálisan is elégedett vagy vele, akkor ne rontsd a helyzetet, mert akkor nincs baj. Téged szeret!
2016. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!