Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet lelki terrorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet lelki terrorban tartja a barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apai kapcsolat miatt mindigis a hasonló "domináns" férfiakhoz vonzódott. De ez a srác konkrétan úgy kezeli mintha a 13éves lánya lenne, megszabja kivel mikor hova mehet stb... A magabiztossága is visszaesett mióta együtt vannak. Tudom, hogy szép szóval inkább ártanék, mint segítenék, mert túl makacs a lány és önfejű. De én már megelégeltem ezt. Mit tegyek? Mondjam el neki őszintén, hogy kifordult önmagából és nem akarom ezt tovább nézni? Beszéljek az anyjával( jó kapcsolatban vannak)? Nem tudom mivel tudnék segíteni neki.

20/L



2016. ápr. 10. 01:22
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
100%
Beszélhetsz vele, ez jó ötlet, de inkább csak kérdezgesd, pl hogy milyen a kapcsolata, jó e ez így neki stb.. Hátha tudsz hatni egy kicsit a szívére, neki kéne kimondani ezeket a dolgokat, és rájönni, hogy több kárt okoz a barátja, mint hasznot.
2016. ápr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vissza esett a magabiztossága nem fog semmit mondani neked. Ha így bánik vele a pasi,akkor fél tőle,nem fog róla panaszkodni. Sajnos nem igazán tudsz mit tenni. Beszélj az anyukájával de ő sem tud ebben mit tenni. Hiszen most szerelmes,elvakult,a pasi a mindene. Ha nem így lenne,ott hagyná. Próbálj beszélni vele,de lehet semmire sem mész.
2016. ápr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
A lányok ezt igénylik és ő is ezt választotta. Egy erőszakos bunkó "rosszfiú" kúrogatja és ez neki jó.
2016. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz vele beszélni, de semmit nem ér.


Én végignéztem, ahogy a legjobb barátnőm tönkremegy az idióta sggfj pasija miatt. Egy csomót sírt nekem, meg fogyott vagy... 10 kilót (abból a kevésből), de még mindig vele van.


Lassan egy éve már nem beszéltem vele - meguntam, hogy csak pfázok neki, és nincs változás, meg a pasi minden találkánkon ott van -, így fogalmam sincs, mi van velük, de szerintem nem változott semmi.

2016. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!