Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen alapon várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon várják el a csúnya emberek, hogy szép párjuk legyen?

Figyelt kérdés
Nem igazságtalan ez? Elvárni olyan külsőt a másiktól, amivel az illető nem rendelkezik? Csodálkoznak, hogy nem találnak párt?
2016. ápr. 12. 01:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy vki mihez vonzódik. Az már nekem is böki a csőröm, amikor vki nyíg, hogy "nem talál olyat, aki neki tetszik" meg hogy neki van olyan belsője, hogy KIJÁR neki a nála ezerszer jobban kinéző embert... nem, nem várható el és nem jár neki. Meg azért az is röhej, hogy megpróbáljűk magukkal és másokkal elhitetni, hogy aki nála jóképűbb, szebb a saját neméből, annak már automatikusan rossz a belsője.
2016. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt ízlés kérdés, másrészt én két részre bontanám.

1. Vannak olyan külső tulajdonságok, amik adottak, nem lehet rajta változtatni. Ha valaki ezzel ellentétes illetve vele nem egyező tulajdonságú emberekbe szeret bele, azért nem lehet hibáztatni (magasság tipikusan ilyen).

2. Vannak olyan külső tulajdonságok, amik változtathatók. Ha valaki ilyennel vár el szögesen ellentétes dolgot a párjától, na, arra mondom én azt, hogy milyen alapon, hiszen lehet változtatni, még ha idő kérdése is (ilyen pl. a túlsúly, a frizura, a problémás bőrt is lehet ápolni).

2016. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

6-os, igen mondhatom magamról azt, hogy szép vagyok, és párom is. (sokan dicsértek már engem és őt is)

Én most speciel a kérdés alatt arra gondoltam, hogy sok csúnya férfi/nő olyan párt szeretne magának, aki sokkal szebb és ezért tesznek is, ápolják a külsőt, igényesek

(sport, szépségápolás), miközben az illető pedig semmit nem hajlandó azért tenni, hogy jobban nézzen ki.

Így mindig csak a magas lécet akarja elérni és csodálkozik, hogy miért nem talál senkit.

2016. ápr. 12. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!