Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden férfi megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Tényleg minden férfi megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

A párommal jövőre összeházasodunk, és most egy nagyon rossz érzés lett rajtam úrrá. Ő velem vesztette el a szüzességét, nekem sajna volt előtte valakim, de bár ő lett volna... Szóval nem lesz egyszer elege abból hogy csak velem feküdt le, és kíváncsi lesz más nőkre? Ha nem most, de mondjuk 35-40 évesen, amikor a legtöbb pasi félrelép?

Ténylegesen ritkán ad rá okot hogy gyanakodjak, de néha vannak fura dolgai: pl lekódolja a telóját, mert azt mondja kioldódik a zsebében, meg átmegy barátaihoz vagy szüleihez és órákra eltűnik. Az az igazság, hogy imád sokáig beszélgetni, akkor is ha vele vagyok, de mikor otthon maradok, mindig rettegek, hogy mi van ha nem is ott van ahol mondja.

Lehet én vagyok ennyire hülye és nem bírok megbízni benne, pedig amúgy ezeken kívül más okot nem ad rá, a fizetése se tűnik el az éterben. Tudom hogy nincs önbizalmam, de ha lenne is, a tényeken az semmit se változtatna.

Elültették a bogarat a fülembe, mert sok pasi körül dolgozom, és elképedve hallgatom a sztorijaikat, hogy gyakorlatilag már mind félrelépett, és azt mondják, ne higgyem hogy az enyém sose fog. Ez ennyire természetes náluk? Tényleg mind félrelép? Férfiak válaszát szeretném (mert a nők lehet hogy csak azt hiszik, hogy nem, pedig igen).



2016. ápr. 12. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Ha "minden férfi" megcsalja a feleségét akkor "minden nő" úgyszintén.


Egyszerű az élet Általánosításföldén.

2016. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A félelmed jogos, de nem csak a férfiakra, hanem a nőkre is.

Ezért nem jönnék össze komoly kapcsolatban már szűz csajjal, inkább legyen előttem 2-3 kapcsolata. Akkor már lesz összehasonlítási alapja.

2016. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Sajnos kénytelen vagyok általánosítani, mert a mai világban már teljesen normális az erkölcstelenség, sőt még reklámozzák is hogy milyen jó (lsd amerikai filmek).

Én pl szinte sose bírom örömmel venni, ha egy pasi bókol nekem, másokkal nagyon hideg vagyok, épp emiatt nem is szoktak próbálkozni. Ezt én tudatosan azért csinálom, hogy soha ne is tudjak kísértésbe esni, mert onnan már biztos nehezebb lenne kijönni. Sose voltam ilyen helyzetben és nem is akarok. De mi van vele? Tele van csajokkal a munkahelyén, mindenkivel kedves, jószívű és még jól is néz ki. Rohadtul félek hogy egyszer majd ő is beáll a sorba, mert megunta hogy csak én voltam neki. Pedig mindent megteszek hogy változatos legyen. Lehet hogy kezdek megkattanni? :(

2016. ápr. 12. 14:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nagy része félrelép. De nem mind.

Ki tudja, hogy a te férjed hová tartozik. Csak ő maga.

2016. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Aki olyan az úgyis megteszi, aki meg nem az nem. Vagy te is megcsalod őt? Az gyenge érv, hogy te erkölcsös vagy, mindenki más meg nem. Én se csalnám meg a feleségem 35-40 évesen, főleg 10-20 év után. Pedig én hozzád képest biztos nem vagyok erkölcsös.
2016. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4


Ha az általánosított férfiak nagyrésze félrelép akkor az általánosított nők többsége is.

2016. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor menj át a hídon,ha odaértél!

Minek agyalsz hülyeségeken?

2016. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most mi rosszat mondtam? Szerintetek teljesen normális és erkölcsös dolog a megcsalás? Szerintem nem. Én sosem tettem, már ha a legkisebb árnyéka is felvetül, elkerülöm. Most tényleg ott tartunk, hogy már azt kell megvetni és lenézni, aki nem lép félre?
2016. ápr. 12. 15:04
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

>minden férfi


Minden egyes férfi, mind a jelenleg élő 3,5 - 4 milliárd, mind a valaha élt ~50 milliárd férfi kivétel nélkül csalta, csalja a párját? Ez a kérdésed?


>Sajnos kénytelen vagyok általánosítani, mert a mai világban már teljesen normális az erkölcstelenség


Ostobaság. Az emberek mindig is pontosan ugyanennyire, vagy még inkább erkölcstelenek voltak, csak egyrészt ez ma sokkal láthatóbb a média miatt, plusz te idealizálod a romantikus múltat. Régen sem volt jobb semmi.


>Most tényleg ott tartunk, hogy már azt kell megvetni és lenézni, aki nem lép félre?


Ez hülyeség, ráadásul senki nem állította ezt. Tisztelet annak, aki nem lép félre.


Azért van ennyi félrelépés, mert ilyen sok a rossz kapcsolat. Ennek oka pedig az, hogy az emberek nem ismerik saját magukat sem, önmagukról legalább olyan torz a kialakított képük, mint másokról. Ráadásul rosszul kommunikálnak és rosszul kezelik a problémákat.

Plusz az is igaz, hogy egy életre elköteleződni ellene megy az emberek (leginkább a férfiak) bizonyos ösztöneinel. Nem védelemből mondom, persze.

2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Több ststisztika is kihozta, hogy nem igaz, hogy a férfiak többször csalják meg a párjukat, mint a nők. Sajnos egyik fél sem jobb. Ne gondold, hogy csak Te vagy erkölcsös, vagy attól, hogy hideg jégkirálynő vagy, egyszerűbb a dolog. Szerintem nem csal meg és bíznod kéne benne, mert ha eleve negatív dolgokat feltételezel róla, rá fog jönni és emg fogja unni.
2016. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!