Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden férfi megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Tényleg minden férfi megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

A párommal jövőre összeházasodunk, és most egy nagyon rossz érzés lett rajtam úrrá. Ő velem vesztette el a szüzességét, nekem sajna volt előtte valakim, de bár ő lett volna... Szóval nem lesz egyszer elege abból hogy csak velem feküdt le, és kíváncsi lesz más nőkre? Ha nem most, de mondjuk 35-40 évesen, amikor a legtöbb pasi félrelép?

Ténylegesen ritkán ad rá okot hogy gyanakodjak, de néha vannak fura dolgai: pl lekódolja a telóját, mert azt mondja kioldódik a zsebében, meg átmegy barátaihoz vagy szüleihez és órákra eltűnik. Az az igazság, hogy imád sokáig beszélgetni, akkor is ha vele vagyok, de mikor otthon maradok, mindig rettegek, hogy mi van ha nem is ott van ahol mondja.

Lehet én vagyok ennyire hülye és nem bírok megbízni benne, pedig amúgy ezeken kívül más okot nem ad rá, a fizetése se tűnik el az éterben. Tudom hogy nincs önbizalmam, de ha lenne is, a tényeken az semmit se változtatna.

Elültették a bogarat a fülembe, mert sok pasi körül dolgozom, és elképedve hallgatom a sztorijaikat, hogy gyakorlatilag már mind félrelépett, és azt mondják, ne higgyem hogy az enyém sose fog. Ez ennyire természetes náluk? Tényleg mind félrelép? Férfiak válaszát szeretném (mert a nők lehet hogy csak azt hiszik, hogy nem, pedig igen).



2016. ápr. 12. 14:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Tehát mégsem minden férfi? Hiába mondja ezt mindenki az ismerőseim közül, ők gondolják rosszul?

Szerintetek ha minden megteszek érte hogy jó legyen neki, akkor sosem akar majd megcsalni? Vagy akkor is felkel benne a kalandvágy?

Egyébként nem állítom hogy én vagyok az egyetlen, de tény hogy a legtöbb embertől azt hallom hogy már félrelépett és még csak nem is bánja, és ez elszomorít, mert olyanoktól is hallom, akikről azt hittem hogy rendesek.

2016. ápr. 12. 15:36
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok, és nem csaltam meg a feleségemet. És szerintem nem vagyok kivétel.


Ez csak egy védekező reakció, azoktól, akiket mrgcsaltak. Akiket nem csalnak meg érdekes módon nem hajtogatják hogy senkit se csalnak meg. Van ilyen is, olyan is.

2016. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Általában pont aki ilyen erkölcsös, mint ahogy te is vázolod magad, ők azok akik félrelépnek. Szóval már sajnálom is a férj jelöltedet! :/
2016. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12-es, nagyon köszi, a te példádnak örülök.

13-as, nem kell kifordítani amit írtam. Vagy talán fordított nap van?

2016. ápr. 12. 15:49
 15/21 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem védek senkit és nem vagyok egyik nem ellen sem,de a nők sem mind szentek,nehogy azt hidd.

Amennyi férfi félrelép,annyi nő is,ez biztos.

Ezen ne rágd magad,ha megadod a tördődést,figyelmet és a szeretet,akkor nem lesz rá ok,hogy megcsaljon.

Sosem tudhatod,talán te fogod ezt megtenni vele..most még húzod a szád,gondolom nem fog tetszeni,amit írtam,de nem biztos,hogy így fogsz gondolkodi pár év múlva,mint most. :)

2016. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a nők is ugyanúgy félrelépnek, és ettől csak még rosszabbul érzem magam. Senkiben sem bízom. Még magamban sem. Lehet hogy pont ez a baj? Túl sokat agyalok?
2016. ápr. 12. 16:26
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Nos van az a mondás hogy a gondolat a tett halála de persze aki nem gondolkozik az sem biztos hogy jól jár :D

Amúgy mindenki megcsal mindenkit mert az emberekben nincs erkölcsi tartás és sokak kényelmesebbnek tartják mint a szakítással járó feszkót kb ennyi.

2016. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség.. akit lehet vinni azt vigyék.. ha megcsalna a párom nem hisztiznék, elhagynám és kész. az nem segít ha ilyeneken őrlődök ami nem is biztos,hogy bekövetkezik. én egyetlen dolgot várok el: az őszinteséget.
2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem. Én hiszek abban, hogy nem minden férfi gyökér.
2016. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ezen rágódsz, akkor mikor élvezed az életet? Mikor mondod azt, hogy boldog vagy?


Előre féltékenykedsz és aggódsz. Teljesen fölösleges!

2016. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!