Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm körül folyton legyeskedik valaki?

Figyelt kérdés
Furcsán hangozhat hogy emiatt írok de számomra egy nagyon idegesítő jelenség. Nagyon szép barátnőm van és hihetetlenül szeretem és büszke vagyok rá, csak a baj az hogy nagyon sok férfi ráhajt állandóan ő persze azt mondja elküldi őket meg nem érdekli de akkor is rossz érzéssel tölt el hogy bejelölgetik férfiak vagy régebbi ismerősök és irkálnak neki hogy "csinos és megakarják ismerni". Bízok a páromban de nagyon nehezemre esik lenyelni ezeket hogy sok férfi nyomja neki a sódert. Mit tegyek hogy ne zavarjon ? 18/f

2016. ápr. 12. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem egyáltalán nem csúnya férfiak írnak neki vagy próbálnak flörtölni vele és van hogy idősebb férfiak is írnak neki....beszélni meg nem akarok erről mert szánalmasnak érzem magam hogy ilyeneken aggódok...
2016. ápr. 12. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkalmazd a nagyfater-módsZERT: A feleség ne dolgozzon mert van annyi pénz a rokonsággal figyeltetni és mindig legyen mellette valami megbízható ember.
2016. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...
2016. ápr. 12. 23:24
 4/5 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Sajnos egyeseknek nem jelent semmit, ha egy lány kapcsolatban van, nyomulnak, próbálkoznak amíg el nem lesznek küldve.

Szerintem az a legjobb, ha tudomást sem veszel ezekről (vagy ha erre nem is vagy képes, ne említsd meg bnődnek). Bízz meg benne! Nyilván azért van veled, mert a te társaságod kell neki nem pedig mindenféle jött-ment új/régi ismerősé.

2016. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is elég nehéz volt ezt lerendezni magában, de fantasztikusan csinálta.

Azt mondta, rájött, hogy ÚGYSEM TUD MÁST TENNI, csak arról gondoskodni, hogy nagyon jó legyen nekem mellette. És jó is, úgyhogy eszembe sem jut más pasival kezdeni.

És ez már 4 éve:)


EGYÁLTALÁN nem korlátoz, több férfi barátom is van (olyanok is, akik el régebben akartak volna valamit), aludtam már az exemnél vidéken, külön bulizás, akár kettesben más pasival sem téma.

És soha nem történt senki mással semmi.


Ó, milyen szerencsém van:)

25N

2016. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!