Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim az mondta, hogy szeret velem lenni. Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:

-7 hónapja vagyunk együtt

-a mondatain, viselkedésén azt érzem, hogy szeret

-becéz, kedveskedik, figyelmes

-szüleinek, barátainak, munkatársainak bemutatott

-közös nyaralást szervezünk

-nem élünk együtt, de van kulcsom a lakásához, együtt választottunk már néhány új berendezést is


Na ez mind szép de a szerelmi vallomás még várat magára....csak annyit mondott, (beszélgettünk és szóba kerültek dolgok, hogy boldog velem és szeret velem lenni.

Konkrét vallomás nélkül is szerethet?


Én szeretem, de emiatt, hogy nem mondta én sem mondtam (mármint egyszer olyan formában kicsúszott számom amikor ittunk, és megkérdeztem és te és egy én ist a kérdésémre visszamondott.

Nem akarom, hogy csak azért mondja márha úgy érzi, hogy én kierőszakolom.

Szóval szerintetek ennyi infóból mi jön le? Mit érezhet irántam?


Én 25 éves lány ő 30 éves pasi


2016. ápr. 13. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond te gyenge elméjű vagy? :D
2016. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi infóból az jött le, hogy ki nem állhat. Na vajon mi érezhet? Úgy viselkedik veled, mint az emberek a párjukkal szoktak. Gondolom szeret. vagy jobb lenne, ha előadna egy szép szerelmi vallomást, de közben nagy ívben tenne rád?
2016. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Miért is?

2-es: Én ha őszintén magamba nézek én azt érzem, hogy szeret. De kiváncsi vagyok, hogy így ennyiből másnak mi jön le. Jó lenne egyszer azért hallani is...

2016. ápr. 13. 19:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak az jön le,hogy szeret téged. Együtt tervezitek a nyaralást, bemutatott a szüleinek, ismerőseinek, kulcsod van a lakásához stb, kedves, figyelmes veled. Mi kell még,hogy felfogd, hogy mit érez? :) Jelen esetben a szép szavak helyett a tettek beszélnek. Az is lehet,hogy olyan ember,aki nem szeret beszélni az érzéseiről, máshogy fejezi ki magát, nem szavakkal, de ezt te tudhatod, te élsz vele.
2016. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4-es: Igen lehet ebben valami már mint hogy nem a szavak embere....Tudunk sokat beszélni mindenről.


Akkor lehet ő nem ilyen típus?

Tényleg olvastam valami olyasmit hogy szeretetnyelvek. Mindenki más? Ebben lehet valami?

2016. ápr. 13. 19:22
 6/17 anonim ***** válasza:

én ha valakibe szerelmes vagyok akkor egy ideig nem mondom neki hogy szeretem,de egy idő után már nem tudja magában tartani az ember.

Tehát a pasid vagy nem meri kimondani vagy pedig úgy van ahogy mondja hogy jól elvan veled...ami szerintem nem egyenlő a szerelemmel,de szeretni még szerethet.

2016. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezek a nők...Tudod, te magad értelemszerűen nem veszed most észre, mit is írsz és mi vele a baj. De hidd el, nincs a pasiddal semmi baj, te meg nő vagy! Ez látszik.
2016. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os nem értelek. Szóval akkor 50-50% hogy szeret vagy nem?
2016. ápr. 13. 19:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehet benne valami. Pl. én sem beszélek az érzéseimről, azt se szoktam hangoztatni,hogy de jó lenne így meg úgy segíteni a szegény, rászoruló gyerekeknek, hanem amikor van lehetőség,akkor segítek nekik, pl. néha vannak a boltban ilyen dolgok, hogy gyerekeknek gyűjtenek tartós élelmiszert, olyankor bedobok a kosaramba ezt-azt, aztán leadom a gyűjtőhelyen, vagy más esetekben segítek az embereknek,ahogy tudok. Sokszor a tettek többet érnek, mint a szavak. Neked jobban esne, ha minden nap hangoztatná a páros,hogy mennyire szeret, miközben otthon hagyna, elmenne a haverokkal jól leinná magát, te meg kezdjél magaddal amit akarsz? Kezded már megérteni, hogy mit akarok mondani? :)
2016. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen köszi, kicsit felnyitottátok a szemem. A barátom a tetteivel azt mutatja, hogy szeret és amíg ez nem változik addig próbálok nem foglalkozni azzal, hogy mondja e.


Köszi.

2016. ápr. 13. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!