Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat újrakezdése? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat újrakezdése? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos most én is ebben a cipőben járok, és 2 hónapja ő mondta, nem igazán működne a dolog részéről.

Pár napja viszont újra elkezdtünk beszélni, találkoztunk is. Megvitattuk mit ronthattunk el,mit csinálnánk másképp,szóval most rajta vagyunk ügyön.


Mik a tapasztalaitok? Megérte? Vagy esetleg rosszabb lett?


2016. ápr. 13. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakinek összejön, valakinek nem. Attól függ, hogy sikerül-e változtatnotok a problémákon vagy sem. Ez megjósolhatatlan, hogy sikerülne-e. Ha szerinted van egy kis esély, hogy oké lenne a dolog és szereted akkor hajrá.
2016. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem jött be...húztuk-nyúztuk, de évekkel később újra szétmentünk, akkor már végleg. A környezetemben szintén ezek a tapasztalatok.


Régóta úgy gondolom már, hogy ha valami egyszer véget ér, akkor az nem az igazi...mert AZ igazi, az nem ér véget.

2016. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen,sajnos én is azon a véleményen vagyok, mint a második válaszoló,de senkivel sem passzoltam még ennyire, és senki sem volt ennyire különleges számomra mint Ő. Csak abban reménykedem nem tréfálnak meg az érzelmeim, és tényleg ismerem már annyira Őt, hogy rövid időn belül, ugyanoda jussunk ki.

2016. ápr. 13. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
*ne ugyanoda. Bocsi :D
2016. ápr. 13. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ostoba p.csa.
2016. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Sajnálom,hogy neked ilyen téren csak ostoba pics*val voltak tapasztalataid...

Amúgy odairtam akinek voltak tapasztalatai... Nem mondanám magam ostobának,szerintem ha csak fele ennyire ostoba pi**a barátnőd lenne tapsikolnál örömödben. Attól meg,hogy Neked épp nyomorúságos az életed nem itt kell parasztkodni.

2016. ápr. 13. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam. Nem érte meg, csak rosszabb lett. Végül szakítás.
2016. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!