Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt nagyon szerelmes voltam egy fiúba,és ez nem csak egy felületes érzés volt részemről. Végül nem jöttünk össze, és én lelkileg nagyon összetörtem emiatt.Bekerültem gimibe és rátaláltam a mostani páromra, akit nagyon nagyon szeretek, két éve boldogítjuk egymást és felhőtlen a kapcsolatunk. Mégis ha meglátom ezt a fút, aki nem szeretett viszont, feltörnek bennem az érzések, hogy mennyire szerettem,és ő hidegen elutasított. Néha azt érzem még mindig tudnám szeretni és ez nagyon furi mert imádom a barátom. Mással is volt már ilyen? Normális ez? :( L/18

2016. ápr. 13. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű oka van. Azzal a sráccal nem tudott végigmenni a kapcsolat ciklusa, vagyis eljutott odáig, amíg odavagy érte, de a lecsengő ága elmaradt, így lényegében sosem csengett le.

Hidd el, ha kiraknád a srácodat és összejönnél vele, pér hét/hónap után vernéd a fejed a falba, mert rájönnél, hogy ő sem az az álompasi, akinek gondoltad.


Ugyanez a szitu azokkal a férjekkel, akik valami baleset miatt meghalnak még fiatalon. Ők amolyan örök szerelemként szoktak megmaradni az özvegyben, bárkivel is jöjjön össze később, de ez messze nem azért van, mert olyan jó ember volt az elhunyt, csak nem volt ideje megöregedni, megutáltatni magát.

2016. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Igazad van,kár hogy magamtól erre nem jöttem rá...
2016. ápr. 13. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Never mind, fiatal vagy még.

Csók :)

2016. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ostoba hülye p.csa.
2016. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!