Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom nem nagyon keres napközben?

Figyelt kérdés
Amikor találkozunk, minden rendben van, viszont napközben nem szokott csak úgy írni nekem vagy felhívni, ami elég fura. Ettől úgy érzem, nem is gondol rám, nem vagyok fontos neki. Jeleztem ezt felé, azt mondta, hogy ő nem szeret írogatni, amit megértek, mert én sem szeretek, viszont néha azért pár kedves szó jól esne. Szerintetek ez rendben van vagy tényleg nem érdeklem igazán?
2016. ápr. 13. 22:31
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor normális. Én sem keresem feleslegesen a párom. Se senki mást. Csak akkor írok, vagy hívok, ha valami fontos dolog van.
2016. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nincs rendben,de mondjuk én szeretek írogatni.:)
2016. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15-20 éve még tök általános volt, hogy egész nap, érted egész nap nem tudtak egymásról semmit az emberek! Én sem szeretek irkálni, mert abból csak a baj van. Ha egyszer írok, akkor máskor miért nem? Ha írok minden nap, de egy nap valamiért nem, akkor aznap miért felejtettem őt el? Én akkor írok, ha közölnivalóm van, egyébként munka közben nem is nézik jó szemmel. :)
2016. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én párom sem ír csak úgy, ha nincs mit. Néha nekem is jólesne, de el kell fogadnom, hogy ő ilyen...
2016. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig írok neki pár sort napközben, vagy fel is hívom. Munka közben is meg tudjuk oldani, hogy napközben is kommunikáljunk. Nekem nem lenne normális.
2016. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi tavkapcsolatban elunk, es pont valamelyik nap beszeltuk egyikunk se erti azokat a parokat akik napkozben irogatnak, meg azokat a lanyokat akik azon problemaznak hogy jaj nem irt semmi szepet egesz nap, biztos nem gondol ram. De gondol rad. Viszont valoszinuleg dolgozik, elfoglalt, tanul, eli az eletet es ha beszelget veled akkor tenyleg beszelgetesre vagyik, aminek tartalma is van, nem csak "Hianyzol. Te is. Milyen a napod? Jo. Neked? Nekem is:)". Szerintem rendben van. Sokkal tobbet er este egy mondjuk feloras tartalmas telefonhivas mint ket hianyzol nyuszi napkozben.
2016. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Napközben dolgozom, mással vagyok elfoglalva, másra koncentrálok, ügyfél van, stb.. Eszünkbe sem jut csacsogni egymással napközben.


N

2016. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Normális. Ha meg írna naponta szaros 2-3 üzenetet, akkor meg azon pattognál, hogy meg akar fojtani a ragaszkodásával, meg ez neked már túl sok. Kurvа unalmas, hogy ebben is a nők igényeihez kell alkalmazkodni...
2016. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk normális. Mindketten dolgozunk, fel-alá járkálunk és az én főnököm csúnyán néz akkor is, ha csak egy pillantást vetek rá. Egyikünknek se laza a munkahelye ilyen szempontból.
2016. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Én nem értem, egyáltalán hogy fordulhat meg valaki fejében, hogy egész nap(!!!) nem jut a párja eszébe??? Amnéziás lesz, vagy mi a túró?


A hiba az ön készülékében van, kedves kérdező!

2016. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!