Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis dolog?

Figyelt kérdés

Roviden probalom vazolni a helyzetet.

3 eve vagyunk egyutt.eleg hamar kiderult,hogy a parom netes noket nezeget es hivogat (szerintem el is jar,de ezt tagadja)

Eleg viharos kapcsolat a mienk,sok a vita foleg az elmult egy evben.megcsalasok es egyeb dolgok tarkitjak.mult nyaron szett is koltozzunk de aztan vissza edesgette magat( tegyuk hozza,en szeretem a mai napig) az elso par het a bekules utan szuper volt,annyira,hogy teherbe is estem.O nem akarta a bebit,az abortuszt is befizette es mivel En nem vetettem el elkoltozott.de aztan kitalalta,hogy probaljuk meg elobb kulon aztan meglatjuk.anyja nyomasara vegul ujra osszekoltoztunk mult decemberben.de megszuntem nonek lenni.egyaltalan nem er hozzam,egy egy puszi,azt is csak azert mert sokszor szova teszem.3 hete megszuletett a kisfiunk.oda van erte es vissza.imadja,elso latasra szerelem lett.de En tovabbra sem szamitok.csaszarral szultem de le se tojta,hogy faj a hasam.csinaljak mindent.legyen puccparade.eleg nehezen gyogyult a sebem,es lelkileg is a padlon vagyok.nekem nagyon hianyzik mint ferfi.nem csak a szex,az osszebujas,a kedveskedes reszerol minden.rosszul esik,hogy a fiat folyton puszilgatja,fenykepezi nekem meg ket kedves szava nincs.pedig meg az abortuszt is kifizette.

Feltekeny vagyok,teny es valo.azota is noket nezeget,a galeriajaban elmentve nem tudom hany olyan no kepe van a tel szamukkal egyutt.mig En ugyeket inteztem a napokban is olyan noket hivott a kocsiban mig engem vart.ma szova tettem es persze En vagyok a rossz mert megint kiataltam a telefonja kodjat (regebben O minden dolgomhoz tudta a kodom,olyan nem volt szamomra,hogy magan szfera most O megis ezzel jon,hogy neki kell.)szerinte ez tok normalis dolog,es tovabbra is tagadja,hogy menne egyhez is.azt,hogy velem miert ilyen hideg a sok munkaval magyarazza(teny,hogy rengeteget dolgozik,de azert csak nem lenne olyan megerolteto ha megolelgetne,vagy hozna egy sutit hebe hoba....) szerintem nem szeret...ha szeretne nem nezte volna vegig a sok sirast a terhesseg alatt es szules ota....teljesen kivagyok merulve lelkileg.En probalkozom de O csak harit.nagyon nehez.O elvarhat tolem mindent,en mindent ugy csinaljak ahogy o mondja de en annyit sem kerhetek,hogy tekintsen nokent ram.nagyon hianyzik az az ember akibe beleszerettem :(

Miert ilyen??miert csinalja ezt??miert nez levegonek???

Nem erdekelne a telefonja ha normalosan viselkedne.soha nem voltam a masik telefonjat bujo no...de most ez a helyzet ezt hozza ki belolem.tenyleg annyira nehez megerteni,hogy faradt vagyok(mostmar jobb azert igy harom het elteltevel) es meg a picivel is ossze kell szoknunk.sokkal egyszerubb lenne ha lelkileg stabil lennek.de a korhazi napokat is vegig sirtam.megkertem,hogy az anyukaja szoljon mielott jon,hogy egyszerre ne legyenek nalam sokan.megkaptam,hogy beteg vagyok forduljak orvoshoz,nem vagyok normalis...akkor adtam eletet az egyszem fianak....lecseszett mikor anyukamek kihoztak hozzam a szules napjan a picit mert inkubatorban volt megfigyelesen es alig lattam,es mikor O az anyukajaval ment megnezni nem engedtek kivenni mert nemreg volt kint.de anyukam nekem hozta ki,egybol odaadta.es en voltam a rossz mert biztos direkt csinaltam,hogy az o anyukaja ne foghassa meg....

Nemntudom meddig birom :( No is szeretnek lenni nem csak tejcsarda a fianak.imadom a picurt,Nekem 3. Gyerkoc.3. Csaszar volt.nehez 3 gyerekkel teljesen egyedul.nem igazan segit.szules utan egy hettel inkabb fent maradt a picivel minthogy helyettem lement volna a boltba...

Ha elsirom magam akkor ahelyett,hogy megvigasztalna meg lecsesz,hogy ne hisztizzek mert megerzi a kicsi es jon a nem vagy normalis fordulj orvoshoz szoveg,es kiabal velem.

Szoval szerintetek is En vagyok a nemnormalis???


2016. ápr. 14. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Az eleje felre ertheto.a megcsalasok nem az elmult egy evben tortentek.reszemrol legalabbis.azt,hogy O azota hanyszor volt massal nem tudom...nem is biztos,hogy akarom tudni.csak az elmult egy evben valtak rendszeresse a vitak.

Es mielott barki kerdezne miert maradtunk egyutt amegcsalasok ellenere nem tudom a valaszt.szeretem...ennyi.voltak problemaink es rosszul kezeltuk.es mindig azt hittem,hogy majd most maskepp lesz.aztan nem lett.

2016. ápr. 14. 21:45
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Miert csodalkozol konyorgom? Kutyaba se vett korabban sem, a gyerek elott se. Nem tisztelt, megcsalt egy senki feregkent viselkedett veled, te megis visszafogadtad es gyereket szultel neki. Mit gondoltal ugy megis? Hogy majd szeretni fog? Remelem nem voltal ennyire naiv. Nem szeret teged, nem tisztel teged, de te valasztottad ezt, hat most szagoljad es ne panaszkodj. Legalabb remelhetoleg egy eletre megtanultad a lecket.
2016. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos magadra vess, hogy megcsalás é s egyebek után vállaltad vele a közös gyermeket.


Hiába írod, hogy nem ad puszit, nem tekint nőnek, egy megromlott kapcsolatról van szó, teljesen egyértelmű.Azért néz levegőnek, mert jóideje nem szeret már nőként.


Valószínűleg már mikor teherbe estél sem szeretett. Megszokod, és próbálsz most elsősorban arra koncentrálni, hogy önálló legyél tőle,és a gyereknek minden szeretetet,törődést megadj, közben a gyerek apjával meg egy normális baráti viszonyt alakítasz ki,amíg a gyerek nagyobb lesz, vagy leülsz vele előbb utóbb beszélgetni, hogy ő mit akar, és miért van veled?Ha nem akar téged a párjának,akkor jobb külön.

2016. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En sem vagyok szent.en is hibaztam.eppen ezert mikor elkoltozott es vissza jart es rengeteget beszelgettunk ugy gondoltam,hogy megbeszeltuk mit rontottunk el,min siklott felre a dolog.mindent attragtunk ketszer.aztan O vissza csuszott.ugyanugy kezdte elorol.de akkor mar terhes voltam.

Azota is probaltam mar vele beszelni sokszor.mindig azt mondja,hogy Neki ido kell.es ha rakerdezek miert van itt azt mondja szeret,csak farat es ido kell Neki.

Naiv vagyok,igen.

A volt ferjemet is nehezen hagytam el,pedig ennel jobb volt a viszonyunk.most nem tudok lepni.

Minden normalis no lelepett volna mar regen.de mondom az elejen En sem voltam eppen szent...akarmilyen szegyen ez sem elhanyagolhato tenyezo.megtettem,hibaztam En is.

De En miert nem tudom nem szeretni?miert hianyzik az olelese estenkent?

Probalkoztam parszor de elfordul mert ugy kenyelmes,vagy eppen elzsibbadt a keze.es mar nem is merek kozeledni.

2016. ápr. 14. 22:44
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Szerintem az egyedülléttől félsz, és ezért ne engeded el. Kapaszkodsz egy olyan emberbe, aki se nem szeret, se nem tisztel, nem őszinte, és csak mellébeszél. Emellett ez a légkör a gyereknek se lesz jó. Hiába kicsi, a feszültséget ő is megérzi. És idővel, ha nagyobb lesz, azt fogja látni, hogy a szülei csak élnek egymás mellett mindenféle intimitás nélkül. Ez majd kihat az ő életére is, még később a párkapcsolataira, és ezekkel kapcsolatos gondjaira, ha együtt maradtok ebben a helyzetben.

Szerintem mindketten megérdemelnétek egy működő kapcsolatot, de a jelenlegi helyzet alapján nem egymással.

2016. ápr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!