Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány szex a normális?

Figyelt kérdés
A csajom 29 én 38. Szerintetek az normális hogy heti egy vagy két heti egy alkalommal van szex? 5 éve vagyunk együtt. Nők válaszát várom!
2016. ápr. 15. 15:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hidd el én sokat töröm magam rajta hogy kedvet csináljak neki, de néha már úgy érzem hogy nem tudom felizgatni vagy csak kedvet csinálni sem. A sok visszautasítás miatt pedig már nem is nagyon van kedvem a kedvcsináláshoz mert tudom hogy visszautasítás lesz a vége.
2016. ápr. 15. 18:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak ne szeretném ennyire. A megcsalás után biztos dobtam volna de nem megy mert az életemnél is jobban szeretem.
2016. ápr. 15. 18:13
 13/17 A kérdező kommentje:
Mióta kiderült az eset azóta pedig minden erőmmel azon vagyok hogy érezze mennyire szeretem, kívánom, hogy milyen gyönyörű stb.
2016. ápr. 15. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem hiszed, de attol meg ez van. Az is lehet hogy titkol valamit de az is lehet hogy nem.


En huszas eveimben a kozeli baratnok kozott a "hivatasos" voltam, mert mint a nyulak.


Aztan kieltem magam, volt sok partnerem, majd harminc korul megallapodtam es azota is egy ferfival elek es nem is vagyom masra es ha hiszed ha nem, ketheti 1 sex van nalunk. En sem vagyok mar a regi.


Amikor rendszeresen sportolok, akkor jobban kivanom a sexet is. Megfigyeltem, egy kemeny gyuras vagy egy kiados futas utan meg kepes vagyok aznap sexelni vagy masztizni, mert tobb az erom, mint olyan napokon amikor nem sportolok csak tespedek.


Lehet hogy hormonalis valtozasai vannak, vagy rosszul etkezik ami kihatassal van a libidojara.


Nincs olyan hogy normalis. Az a normalis amit a ket fel megbeszel es amiben megallapodnak. Ezt vele kell megbeszelned. Ha nagyobb az igenyed mint neki es te nem vagy kielegitve, az hosszu tavon qrva eros frusztraciot fog eredmenyezni es egyszercsak, ha meglesznek a megfelelo korulmenyek a bili ugy kiborul, hogy csak pislogsz. Pl. egy csendes delutani nyaralas a Balaton partjan, az asszony a gyerekkel a fahazban, te 2 sör utan a parton egyedul es felfigyelsz egy csinos huszas kozeledesere, akinek egyik pillanatrol a masikra a szajaban a farkad....

2016. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi, amennyi MINDKÉT felet ki-e-lé-gí-ti.

Ha 0.001, akkor annyi. Ha 50, akkor annyi.

2016. ápr. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi képpen nem akarom megcsalni. Nekem csak ő kell. Őt kívánom nem mást. Lehet hogy neki heti vagy kétheti egy tényleg elég. Mondjuk ha sexelünk nekem az a fontos hogy ő úgy kielégüljön ahogy csak lehet. Van is alkalmanként 3-4 orgazmusa. Sokszor még órák múlva is remegnek a lábai. Nekem soha nem a saját élvezésem volt a fontos. Engem az izgat fel a legjobban amikor érzem hogy el fog élvezni. Lehet hogy túlságosan kielégítem azért nem kívánja sűrűbben?
2016. ápr. 19. 03:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, durva leszek. Tetteti! ha ennyire tudja élvezni a szexet, akkor kívánná is. Előadja, mert te ezt szeretnéd látni. Lehet olyat szeretne, amit tőled nem kap meg. Csak el sem meri mondani, inkább magában tartja. Ez nagyon durva! ilyen szerintem nincs. 12 éve vagyok házas, gyerek van, jóban-rosszban, sosem csalnám meg és ő sem, és mindent megadunk egymásnak minden téren! Volt, hogy lazábban sikerült egy év, nade a következő hujujujjjjj :D Hagyd el, nem őszinte! Meg is csalt. Kevés vagy neki, nem szeret, az kellett neki, aki megalázta. Hát tedd te is ezt!
2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!