Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, vagy már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Concord 100 kérdése:

Szeret, vagy már nem szeret? Több lent.

Figyelt kérdés
20.éve házasok vagyunk.A gondom az,hogy ritka köztunk a szex.Havonta 1-2 szokott lenni.Amikor Ő is kívánja ,akkor nagyon csodálatos,nagyon élvezetes.Csak én többször szeretném.Az én közeledésemet ritkán fogadja el.Ez az állapot a második gyermekünk oóta van így.8. éve. Előtte havi 6-7 volt. Pedig nagyon sokat igyekszem tenni azért,hogy a kedvébe járjak. Legyen az házimunka,vagy bármi.Nem íszom,nem dohányzom. Mindig rendesen dolgozom,igaz,nettó 100000köruli átlagot keresek. Viszont mindet beadom. Nem tudom mit tegyek. Megcsalni szinte képtelen vagyok, elhagyni szintén ,mert igenis szeretem.Volt amikor azt mondta, azért nem hagy el,mert nincs hova mennie. Annak ellenére,hogy vidéken van saját háza. Lényeg,hogy ez az egy gondom van
2016. ápr. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen szeret téged, csak már a gyerekeitek anyját látja benned csak, és nem a feleségét. És hát egy anyával ki akarna lefeküdni. Ha az az anya elveszítette nőiességét, és ezt nem csak a külsőre kell érteni!

Írod, hogy sok mindent megteszel, házimunka meg ilyenek, de nem ettől leszel te NŐ!


Ha esetleg kicsit kacérabb lennél, jobban foglalkoznál magaddal, külsőddel, belsőddel, akkor lehet hogy visszatérne a régi tűz.


Plusz beszélj vele, hogy ennek a kevésnek mi lehet az oka!

2016. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsika,kihagytam,hogy én a férj vagyok.
2016. ápr. 16. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mindent, amit a nőiességről írtam, cseréld át férfiasságra..stb.

A szöveg ugyanaz, csak a nemekre vonatkozó jegyeket változtasd át!

2016. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélni. Legtöbbször a válasz, a fáradság,nemtudja magát rendesen kipihenni,kialudni. Meg hogyaz neki nem olyan fontos. Saját maga nem lényeges.
2016. ápr. 16. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"Volt amikor azt mondta, azért nem hagy el,mert nincs hova mennie"

Már nen szeret csak kihasznál.

2016. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!