Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha rájönnétek, hogy a pasitok pénzt lop tőletek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül AZONNAL szakítanék és még örülhet is, h nem jelentem fel!!!
2016. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás. És adja vissza amit ellopott.
2016. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ex-pasim....

rögtön

2016. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Én azért előbb megbeszélném vele, hogy mik az okai, mire kell neki a pénz, és miért nem kérte, miért kellett neki sunyiban ellopni. Ha anyagi problémái vannak, apránként csak kisebb tételeket vett el, és szégyellte volna bevallani vagy netalán kérni a barátnőjétől (tőlem), akkor azt megérteném, meg lehetne beszélni és megpróbálnék segíteni neki. Ha kleptomániás, akkor el lehet menni pszichológushoz. Ha nagyobb összegeket tulajdonított el, és nem csak a napi ebédjét akarta sunyiban az én pénzemből finanszírozni, hanem elitta az egészet, akkor meg nyilván meneszteném.
2016. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4#

Én pont ezért dobnám, h nem tudta velem megbeszélni a gondjait és inkább sunyi módon meglopott. Aki ilyet megtesz egy kapcsolatban, az még komolyabb dolgokat is meg fog tenni, ráadásul ha nem bukik le akkor tovább lopott volna! Ezen nem értem, h mit kellene megbeszélni... Lehet én vagyok nagyon felszínes, illetve előítéletes, de nálam az őszinteség egy kapcsolatban az első!

2016. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kidobnám, menjen csak el pszichológushoz, persze, de nélkülem.

Lop... meg még ki tudja, miket csinál(na később). Hát, kösz, nem.

2016. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!