Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Mit tudnék azzal csinálni ha szakított a párom velem, minden ok nélkül és engem ez annyira megviselt, hogy már az életemhez sincs kedvem/erőm?

2016. ápr. 16. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Idő
2016. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor várjam meg míg meghalok?
2016. ápr. 16. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez történt. Eléggé padlón vagyok és én se hiszem, hogy ez idővel jobb lesz.
2016. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4. Hülye vagy már boccs, de lehet h jól meg kéne baszatnom magam. Viszon annyira rossz h pont ő nem szeret, h utál, aki nekem mindennél fontosabb. Igaz h saját magam kéne a legfontosabb legyen, főleg ahogy dobott, nem érdemli meg h bármit is érezzek iránta, de nem megy. :'(
2016. ápr. 16. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Ha ez megnyugtat én már idősebb vagyok /valószínűleg/ ezért nem ez az első ilyen és a sablon idő szöveg valóban igaz. Idővel jobb lesz. Lehet sokkal, én 3 évet vártam rá, de jobb lett. Addig foglald le magad mással. Itt a más alatt sportot, hobbyt értettem, de ha téged csak egy másik pasi tud lefoglalni, hát azzal..:)
2016. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az h nem tudom lefoglalni magam, mertnem érdekel semmi! Főleg nem egy másik személy. Nem tudnék vele lenni, mivel nem érdekel más, nem tud senki bennem bármit is kelteni.
2016. ápr. 16. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
7milliárd emberből pont az az egy kell akit nem érdekelsz és nem akar veled lenni. miért nem keresel valakit akivel kölcsönös a vonzalom?
2016. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!