Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rendbehozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Hello! A baratommal 2 eve vagyunk egyutt. Minden tokeletesen ment 1,5 evig, aztan par honapja megvaltoztak a dolgok. Egyre tobbet vitatkoztunk, belatom, sokszor hulyesegeken mint ket gyerek.... Az apjaval evek ota nem beszelt, csak nem reg talalkoztak eloszor hosszu ido ota. Azota romlott meg a kapcsolatunk is mert idegesebb, stresszesebb lett.

A veszekedesek miatt szunetet tartottunk. De ez az egy het alatt is beszeltunk minden nap, bar inkabb o eroltette, en nem kerestem magamtol.

Regen minden nap egyutt voltunk, programjaink voltak, nagyon szep es jo volt minden.

Ez mar nincs meg egy ideje. Nem kerul, csak annyi zavar, hogy ha meg van beszelve egy program, akkor van, hogy nem is szol, o masokkal toltotte az idejet. Es persze neki all feljebb, hogy nekem ez rosszul esik.

Vagy, az a valasza, ha kerdezem hogy pl ma egyutt lehetnenk e, hogy o meg nem tudja mit fog csinalni.

Nekem ez ugy tunik, hogy nyitva hagyja a kaput, ha jon valami jobb program, es o mivel nem igert semmit igy mossa kezeit.

Ma is mondta, hogy a hugaekhozs kell mennie, utana jon vagy en at mehetnek hozza. Aztan o ugy dontott inkabb, hogy elmennek horgaszni a hugaekkal. (hozzateszem, egy ideje nem vagyok veluk joban, ezert a kozos relaxalas kilove, nem ugy mint regebben :( )

Es mentegetozik is, hogy de o nem igert semmit. De ahhoz nem kell szo szerint kimondani, hogy MEGIGEREM, hogy talalkozunk, hogy betartsa a szavat.

Ezen kivul, hetente 2-4 alkalommal talalkozunk mivel a muszakjainkbol adodoan neha elkeruljuk egymas szabadidejet. De az is csak annyi, hogy este valamelyonk a masiknal alszik azt reggel megyunk dolgozni.

Bant, hogy gyakran mondja le a talalkozokat a huga meg annak ferje miatt. Es hiaba mondom neki, hogy azzal semmi baj, hogy haverokkal vagy hugaekkal van, de az egyensuly nem mindegy.

En nem veszekszek mert akkor o megsertodik mint egy ovodas... En megerto, turelmes vagyok... de kezdek mar nagyon kiakadni es tanacstalan vagyok.

25/N/F



2016. ápr. 17. 16:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Le akar rázni, csak nem meri megmondani.
2016. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

gondolod?:/

akkor nem ertem miert keres magatol is es minden tokeletesen rendbe van ha egyutt vagyunk.

En mondtam neki nehanyszor, hogy inkabb hagyjuk ezt az egeszet, de o nem akarja. Ott volt elotte a lehetoseg, hogy ott hagyjon, hisz kertem is, hogy ne feljen bevallani ha megvaltoztak az erzesei, es jobb tudni mint bizonytalanul elni tovabb egyutt.

2016. ápr. 17. 17:10
 3/26 A kérdező kommentje:
es nem reg mondta, ha rendbe jon anyagilag, szeretne visszakoltozni. Ugyanis 4 honapja kulon koltoztunk, csak hogy levegohoz jussunk es ne veszekedjuk feleslegesen.
2016. ápr. 17. 17:16
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem jó ezt így húzni, nem értem miért nem költöztetek már össze.
2016. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Képes volt elköltözni tőled ?

Nem igaz, hogy nem tudja hogy szenvedsz. Csak éppen nem foglalkozik vele.

2016. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Se veled,se nélküled... nem úgy tűnik, mintha működne ez köztetek.

Szerintem ne húzzátok egymás idejét,csak rámész lelkileg.

2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ugy 2 honap mulva beszeltunk arra, hogy jo lenne megint osszekoltozni, aztan munkahiany miatt megse tudott.

most persze elkezdtett dolgozni es egyenlore a hugaektol is ker kolcson.

Igen, tobbszor mondtam neki, hogy ez igy nem jo, ha annyira mondogatja, hogy rendbe akarja hozni, de kozben meg attol tart hogy megint csak veszekedunk.

En sem szeretnek veszekedni, de az elet nem ilyen egyszeru. Igenis adodhatnak problemak amikrol BESZELNI kell, nem veszekedni de o ezt is mar tamadasnak veszi.

Elismerem, felesleges volt nehany veszekedes, de az a mult, nem lehet megvaltoztatni, de dolgozni azon, hogy csokkentsuk a veszekedesek szamat az lehetseges.

Most is inkabb nem mondtam semmit. Azt mondta, az se biztos, hogy elmennek horgaszni, az idojarastol fugg. Es ha megse mennek akkor talalkozzunk. -.-

O is ugyanugy keres engem, reggel ir, hogy jo reggelt... stb..... napkozben is ir, vagy hiv. Este is hogy hazaert. Es van hogy en eloszor csak este irok neki mert dolgozom.. es ha egyutt vagyunk minden szupi. Csak nincsenek programok. A szunetet koveto hetekben ugyanugy eljaRrtunk ha tudtunk, de en nappali programokat is szeretnek mint regen :(

2016. ápr. 17. 17:37
 8/26 A kérdező kommentje:
En is mar ugy erzem, hogy se veled se nelkuled lett ez az egesz. De akkor hagyott volna beken amikor mondtam neki.
2016. ápr. 17. 17:38
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem az a baja, hogy nincs munkája és ezért egy kicsit elvesztette az önbecsülését?
2016. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

most meg pluszban ez is kozrejatszik, hogy elfogyott a penze. En segitem amiben tudom, anyagilag is es erzelmileg is en mellette vagyok.

De akkor vesztette el a munkajat amikor szunetunk volt. Most van munkaja de ugye a penz egybol elmegy az alberletre meg kajara. En biztatom, hogy minden rendbejon, mert Amugy is tudom milyen valsagban lenni.

2016. ápr. 17. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!