Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Hogyan menhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Hogyan menhetnem meg a kapcsolatunkat? Kerlek benneteket hogy olyan fiuk valaszoljanak, akik,35-40kozottiek, kisebb varosban, esetleg faluban elnek

Figyelt kérdés
, nem butak, de nincs magas iskolai vegzetseguk, nagyon elszantak nehany dologba es atlag alatti fizetesbol elnek! 130alattAzert kerem h ez a reteg valaszoljon ha lehetseges mert nagyon fontos szamomra a parom, szeretnem is ha nem elotelo valaszokat kapnek hanem tenyleg, olyat amivel boldogulhatok!megprobalom roviden a tortenetunket leirni, negy eve vagyunk egyutt en huszas eveimben jarok kilenc ev van koztunk!o egy hazassagot hagyott ott ertem gyerek nelkul, en egy 7 eves kapcsolatot! Nagyon nagy szenvedely uralta a kapcsolatunkat es mondhatni utalja most is pl a szexualis egyuttleteink se unalmasak, nagyon szenvedelyes ez a fele a dolgoknak! Eleinte, sot sokszor most is nagyon piti dolgokert feltekeny, de ez akkor jelentkezik ha esetleg munkakbol adodoan par napot kulon vagyunk ilyenkor mindig oriasi a szerelem ha talalkozunk, foleg reszerol mert en reszemrol mindig..ilyenkor nem tud betelni velem folyton nez hozzam er stb de ezek kb ket napig tartanak es mindig vmi nagy veszekedes a vege es altalaba en vok aki konyorog h beszeljunk mar, h mi baja, h nyugodjon le a hetkoznapokba nagyon sokat vagyunk egyutt a 24 orabol 22,23 orat de nem ritka h mind a 24! Tudom ez is karos lehet, ha vmielyen maganjellegu problemam van szinte lehetetlen megbeszelni vele, egyszeruen nem ertem! A kozos kasszaba nevetseges osszeget tesz olyan mintha zsidoskodna mindenen..lehet ez vicces de nagyon bonyolult, mert nem ertem igazan a dolgokat! Ha en feltekenykedek ki van, es mikor egyutt vagyunk akkor nem erdeklik a dolgaim..akarhanyszor megkerdezem szeret e azt mondja igen..h akkor miert lenne itt velem, es hat tenyleg miert hagyott volna hazat berendezest ott egy masik nonenk?de velem miert ilyen anyagilag? En minden nap azt teszzem amit szeretne, mellette allok mindenbe, segitek a munkajaba, szivesen roltom el vele a hibbajaval az idot, azt fozok amit szeretne ha het napbol hetszer ugyanaz aaztse banom pedig a penbol amit ad nem jonne ki meg a rezsi fele se! En sem allok jol, de probalkozok, olyan mintha en akarnek mindent megadni neki, az igereteit altalaba nem tartja be, oke altalaba kis dolgokra kell gondolni de rosszul esik, ha szova teszem nagy vita van belole, olyan mintha irritalnam , aztan ha szeretkezesre kerul a sor megint elmondja h mennyire szeret es h nem irritalom, persze ilyenlor a kerdesei re valaszol nem magatol mondja..nem tudom mi a baj, eskuszom barmit megtennek h vegre en is boldog legyek, de olyan mintha mindennel onzo lenne! Nagyon szeretem es tudom h o is...de miert nem tesz ertem semmit?? Mit tehetnek h tegyen??tudom h elrontottam sok mindent pl elkenyeztettem, de boldog akarnek vele lenni! O mar nemnugy szeret?? Vagy sose szeretett?? V sose fog senkit csak magat? Ketsegbe vok esve h elengedem azt akit nekem teremtett az isten, de vmiert onfeju...ne irjatok h ijesszem meg mert zudom h annyira daccos, h inkabb belehalna mint h bevallja h igenis szuksege van ram..akkor en mit tehetnek? Ne mondjatok h semmit, mindenre van megoldas! a valaszokat,
2016. jan. 31. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, mit eszel rajta. Nekem nem kène olyan pasi, akit én tartok el, ha aranyból lenne a fa.sza, akkor se.


A jövőtök kilátástalan, nem tesz érted semmit, csak élvezi, hogy körbeugrálod.


Neked annyi jut, hogy meg vagy dugva, és néha mondja hogy szeret.


Eddig se volt jobb, tehát nem lehet helyrehozni, nincs olyan korábbi boldog állapot, ahova visszatérhettek.


Maradj csenben, ne hisztizz, ne provokálj veszekedést, kényeztesd jobban, és tűrjél mosolyogva.

Egy ilyen kapcsolatban ez a recept.


Ha tőled nem kap meg mindent, újra máhol fogja keresni a boldogságot, azt meg ugye nem szeretnéd.

2016. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen zsidó nem hiszem hogy meg fog változni. Olyan lehet mint az apám, ő sem változott meg, a mostani nője pont ezért akarja kidobni. Ő sem akar semmire kiadni pénzt. Eltartatja magát. Szerintem ez szánalmas, nem is értem miért nem dobtad még ki főleg a többi dolog tükrében amiket írtál. Én is fogom a pénzt, sokmindenre sajnálom kiadni,amik nem olyan fontos dolgok, na de azzal tisztában vagyok hogy a kaja drága, rezsit kell fizetni, szóval ezeken nem lehet garasoskodni. Az meg a másik hogy még mindig úgy jár jobban ha felesbe fizetne mindent, mintsem hogy kiteszed a szűrét, akkor fenntarthat egy egész házat egyedül...erre már nem gondolnak az ilyen emberek.

De szerintem nem is a pénz a legnagyobb baj a ti kapcsolatotokban....nem tudom mi tart egy ilyen ember mellett téged... Az ő természete nem olyan mint a tiéd, és ne is várd hogy egy 40 körüli ember megváltozzon, mert nem fog. Bárcsak ilyen egyszerű lenne, hogy pikk pakk egy csettintésre minden jó lesz. Ha ő magától nem jön rá, hogy ez így nem jó, akkor nem is fognak változni a dolgok, vagy ha igen akkor is csak ideig óráig fog tartani. Tudom miről beszélek, mondom apám is ilyen, nem változott meg, valamint a feleségemmel is volt hasonló eset. Ideig óráig mikor ráijesztettem, odafigyelt dolgokra aztán ment minden a régiben. Odáig jutottam hogy válás, és nem érti hogy miért....

2016. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èveket pazarolsz el az életedböl, ha vele maradsz.


Olvasd el az elsö választ párszor.

2016. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!