Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom unhatja a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom unhatja a kapcsolatunkat, ezért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Pár napja rendkívül furán viselkedik a párom. Pár hónapja vagyunk együtt és mostanában nem értem őt. Mindig megkérdezem tőle, h h van, h milyen volt a napja, szóval nem hanyagolom őt el azzal, h nem érdeklődöm utána, de nem mondd semmi olyasmit, h valami baja lenne. Viszont mostanában olyan emberekkel járkál ki, akikről eddig nem is hallottam, akikről sosem beszélt és valamiért olyan érzés fogott el, h nem is azzal ment ki akivel mondta (az elején voltak kis problémák, néhány csaj nem tudta h hol a helye és a párom is túl udvariasan akarta őket lerázni, amitől nekem se az esett volna le, h lépjek le a térképről) . Megfordult a fejemben az is, h esetleg valakivel találkozgat. Hogyan tudnám ezt megtudni? Egyszerűen rossz érzésem van. Most is, h 20 percre kimegy kávézni (amiből 1 óra lett, nem mintha számolnám...) nem tudom kivel, megkérdezem, h miről beszéltek és h ő már nem is tudja, nem lényeges dolgok... Felhívott, h megkérdezze, h miújság stb. aztán lerázott azzal, h hallja, h álmos vagyok meg szótlan, majd írjak rá... Hát komolyan, mint aki valamit nem akar elmondani...
2016. ápr. 7. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt páromnál is így kezdődött. Aztán kiderült, hogy egy ideje megcsal. Kérdezz rá, hogy akarja e egyáltalán ezt az egész kapcsolatot.
2016. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!