Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzuk rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzuk rendbe a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk,9 hónapja együtt,távkapcsolatban. Az utóbbi hetekben a barátom fura és ő is érzi,ha együtt vagyunk,akkor minden jó,de ha külön,akkor elbizonytalanodik,meg azt mondja,nem érez késztetést,hogy rendbehozzuk,meg nem tudja,hogy érdemes-e,ilyesmik....de mikor tényleg együtt töltjük az időnket,minden iszonyatosan jó. Mi lehet a baj és mit lehet tenni?
2016. febr. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem ezt a választ vártad, de nem minden kapcsolat alkalmas arra, hogy távkapcsolatban is müködjön. Ez nem a kapcsolatotokat minősíti. Én pl. képtelen vagyok távkapcsolatban élni. Lehet, hogy a megoldás csak az lenne, ha közelebb lennétek egymáshoz, ha egy pár hónapon belül megoldható lenne, akkor meg addig kibekkelni valahogy.... :/
2016. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából szeptember óta működik..sőt,szerintem neki ez így jobb is,mert nem unjuk meg egymást..illetve hát eddig jó volt...nekem most kicsit kevésbé,mert én csak jövőre kezdem az egyetemet,addig meg eléggé unom magam,de én is kibírnám,eddig is kibírtam...gondolod,hogy akkor fél év után derülne ki,hogy nem jó ez távkapcsolatnak? nincs még ilyen tapasztalatom...
2016. febr. 10. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos velünk is pontosan ugyan így volt, 2 évig húztuk így egymás idejét. :( Egy ideig megy, de nem igazán lehet fenntartani hosszútávon így kapcsolatot, egyszerűen egy idő után nem tudjátok feljebb léptetni a kapcsolatot, csak összeköltözéssel, vagy legalábbis ha legalább egy városba kerültök.
2016. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!