Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőm szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm szabad akar lenni!

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, már előtte is nagyon jól elvoltunk mint barátok, nagyon nehezen indul be a kapcsolatunk ő előttem szakított a párjával akivel 1 évig voltak együtt , de miattam szakított aztán még hagytunk 2-3 hónapot és aztán jöttünk össze hogy biztos legyen az egész. Na szóval nagyon sokat veszekedünk, nem sok ideje van rám. Azt mondja minden idejét rám áldozza, de ez nagyon kevés. Már többször szakítottunk 2-3 szor , de ezek olyanok hogy rögtön kibékültünk utána , de olyanokat mondd hogy én tönkreteszem idegileg, beleszólok mindenbe, ami nem pont igaz, de van benne igazság mivel ez egy kapcsolat, de ő szabad akar lenni azt mondja, csak nem tudom miért van akkor velem és azt mondja egyre jobban szeret, de én ezt nem érzem és ez megöli az egészet.. Mit tegyünk, vagy van ennek értelme? F/23 . L/19

2016. ápr. 17. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Leoncio írd meg a szabadítólevelét,most!!!
2016. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engedd el
2016. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

19 éves! Ez alapján vagy most érettségizik vagy már egyetemista. Bármelyik legyen is nem csoda ha alig van ideje bármire.

Ne érts félre. Teljesen megértem hogy zavar. De tényleg inkább hagyj neki teret. Amennyire bírsz foglalkozz más dolgokkal. (Tudom nem egyszerű.) És amikor végre vele lehetsz, azt ne arra pazarold, hogy panaszkodsz amiért ez nincs többször. Valószínűleg amúgy is bántja.

2016. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen , nemsokára érettségizik , persze tényleg nem sok ideje van.. de én akkor sem tartom normálisnak hogy minden hétvégén kocsmába megy és mikor megkérem hogy ne legyen ez akkor azt mondja szabad akar lenni...
2016. ápr. 17. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
És azt sem akarja hogy vele menj mikor bulizni megy?
2016. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként holnap beszéljük meg az egészet, de nem akarok rosszul dönteni, annyira félek elengedni, mindennap találkozunk, látom és annyira nehéz lenne, félek..
2016. ápr. 17. 22:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szokta mondani hogy menjek, én pedig nem mondom neki hogy megyek vele, barátnőivel szokott. Megbízható lány nem erről van szó, de nagyon rossz hogy inkább oda megy mindig.
2016. ápr. 17. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Három hónap alatt 23 szakítás, nincs rád ideje, de amennyit jelentesz azt meg sokallja...

lehet a tanulás, lehet az előző kapcsolata... de nem olvad az irántad érzett szerelemtől, nekem ez jön le.

2016. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret/szeretitek egymást, akkor 3 HÓNAP alatt nincs ennyi szakítás. Aki egyszer elkezdi mondogatni, abban már megfogalmazódott a szakítás! Egyszer mondana olyat a párom hogy idegileg tönkreteszem és stb: kint lenne a bőröndje, aki így gondolja, annak nem én kellek, akkor se mondok ilyet ha épp rossz napom van! Aki menni akar, annak segíteni kell!

Nem kellene szabadság, mert veled is szabadnak kéne éreznie magát. Élni akar, tudja hogy az egyetem/fősuli jön, millió lehetőség.

Lehet a suli, lehet az ex, de tuti nincs oda 100%-ig érted!

2016. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kocsmába menni van idő, rád nincs, tudod mit kell tenned. Még ha az a hatalmas sok idő a tanulásra menne akkor megértenéd.. de eh. btw max menj vele. mondd azt hogy nekem is van most kedvem menni, ha meg nem akkor előbbi :)
2016. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!