Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért legyek kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért legyek kapcsolatban olyan emberrel, akivel nem tudom elképzelni a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés

Sokszor panaszkodnak a pasik, itt a gyk-n is, hogy nem kellenek a nőknek.

Mert ugye a nőknek a helyes, gazdag, rendes, stb pasik kellenek, és milyen szemétség, hogy a csóró/ronda/fogyatékos srácoknak nem lesz barátnője.


Itt a gond!

Amíg ezek a pasik csupán szexet keresnek (barátnőt), addig én azt, akivel le tudom élni az életem, és családot alapítunk.


Mikor egy nő válással kapcsolatban kérdez, akkor meg odavágja mindenki, hogy minek vállalt gyereket ilyen emberrel/ebbe a kapcsolatba.


Én megnézem, hogy kivel... Nem járok olyannal, akiben nem találom meg mindazt, ami fontos.

Nem akarok gyereket vállalni úgy, hogy csak azért vagyunk együtt, mert épp nem volt jobb. Vagy évekig eszünk vajaskenyeret. Vagy neki is inkább pótanya kell, nem hogy jó apa lenne.


Előbb csak randik, aztán "barátnő" leszek, később feleség és anya.

De akivel az utolsó kettő lépcsőfokot nem lehet megvalósítani, azzal se indulok az úton.


Sok nő gondolkodik így, ha tetszik, ha nem.


Mikor a pasik sírnak, hogy nem kellenek senkinek, bele gondolnak ebbe?

Hogy milyen férje lennél? Milyen életetek lenne együtt? Mi lenne ha gyereked születik?

Talán ezért nincs barátnőjük se.



2016. ápr. 18. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Most úgy gondoltad, hogy megmondod a tutit nekik? :'D Szerintem nem jött össze. "Talán ezért nincs barátnőjük se." Ha csak ez lenne az oka, hogy nincsen barátnőjük... Mondjuk nekem sincsen, pedig én belegondoltam már a lent megemlített kérdésekbe.
2016. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj kérdező, hogy nagyon nem vonzó ma a férfiaknak a férj-szerep. Ráadásul kiszolgáltatni a vagyonodat, nos erősen meg kell gondolni.

Nem hiszem, hogy a nők 90%-a vonzó lenne ebből a szempontból és messze nem külsőleg értem.

Ma dívik a feminizmus a nők körében, szóval jól megnézném azt, aki örömmel és bólogatva menne bele egy ilyen "erős, okos, képzett, tudatos", valójában a lelke mélyén férfigyűlölő nővel egy életre szóló kapcsolatba.

2016. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg keresed az igazit, addig jól érezheted magad az esélyesekkel is.



A rizsát nem olvastam el.

2016. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!