Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ilyenkor? Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ilyenkor? Lassan minden nap ilyen és nem bírom már.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt. Együtt is lakunk. 1 évig minden jól működött úgy mond,mindent megtudtunk beszélni,ha én megkértem hogy ne menjen kivágott felsőbe akkor nem ment,ha ő megkért hogy ne menjek olyan ruhába akkor nem mentem,vagy buliba stb.. Szóval soha nem volt nagyon veszekedés. Most viszont ő nem kér meg engem semmire,igazából bármit csinálhatok különösebben nem érdekli én nekem meg könyörögnöm kell szinte és még akkor is 90% ban nem csinálja vagy veszekszünk. Vagy megbeszélünk valamit és egy órával utána teljesen mást mond. 2. hete van már ez hogy reggel este veszekszünk,minden reggel felhúz annyira hogy kifejelném a falat is. Olyan abszurd dolgokért kell könyörögnöm amit más normális ember nem is csinálna,pl a barátnője szülinapjára egy alja kocsmába megy el ami tele van mindenféle drogos,részeg nem is sorolom tovább kikkel és ott akar lenni 4-5 órákat éjfélig meg hajnali 1-ig. Vagy a héten egy nem annyira közeli barátnőjét elhagyta a pasija és egész nap hivogatja a barátnőmet mert ő mondta hogy bármikor hívhatja. De reggel,délben,délután,este 10 kor. Egyszerűen az agyam leszakad már,megbeszélni sem tudjuk mert akárhányszor próbáltuk másnap kezdődött megint minden elölről. Nem tudom hogy mit kéne csinálnom úgy érzem hül*e vagyok hogy még vele vagyok mert 2. hete hogy semmivel nem tudok foglalkozni mert kivagyok már agyilag tőle. Ti mit csinálnátok? 21/F
2016. ápr. 18. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neki már megvan helyetted a kiszemelt palija,vagy már félre is kurt...Tedd lapátra!
2016. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A barátnőd helyében olyan messzire menekülnék egy ilyen féltékeny, irányításmániás embertől, amennyire csak tudnék.


Nem a tulajdonod, nem a kisgyereked, nem te döntöd el, elmegy-e egy szülinapra és ottmarad-e éjfélig (te már ráadod a pizsit este 8-kor, vagy mi a franc?) vagy ott van-e a bajban egy barátnője számára.


Nézz magadba kicsit, esetleg. Ja és hagyd el, keress inkább valami akaratgyenge szobanövény típust, aki szereti, ha "terelgetik" és akit kedvedre irányíthatsz.

2016. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezen a két dolgon kívül történt még valami? Mert ez semmi. Ez alapján hülye vagy.
2016. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem örülj, hogy eltűr. Már rég kivágtalak volna mint a macskát.

Azt vesz fel amit akar, akkor veszi fel a telefonját, mikor akarja, és oda megy ahova akar.

Nem vagy a gazdája!

Félted?! Hát kísérd oda, még hozd el hajnalban és kísérd haza!

Kivágott felsők miatt rinyálni!? Kort és helyet tévesztettél. Kivéve ha egy 52 éves muszlim bevándorló vagy, akkor bocsi...


Elmondom neked, nem fogsz olyan nőt találni, aki ezt eltűri. Sürgösen állíts magadon, mert nem normális ahogy viselkedsz.

2016. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Menj vele gyakran, ha megy valahova. Ne szolj semmit, csak menj vele. Ha ez problema neki, akkor az fura.

Bulizni menjetek egyutt. Mi is egyutt megyunk! Ha unod a bulit, meg mindig tudsz gyakorizni ott vagy viberezni vkivel. A bnojenek meg mutasd be a szingli barataid, hatha megszabadulsz tole.

Kitartas, aterzem a fajdalmad.

Sportolj valamit, hogy noveld a magadba vetett hited. Onbizalom kell Neked!

Lenyeg, h ne veszekedj, hanem menj vele.

N

2016. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez a pár dolog alapján, amiket te írtál, veled van komoly probléma.


"Bulizni menjetek egyutt. Mi is egyutt megyunk! Ha unod a bulit, meg mindig tudsz gyakorizni ott vagy viberezni vkivel."


Mennyire kell kreténnek lenni, ahhoz, hogy elkísérd bulizni, majd ott netezz, mert épp testőrt játszol?


24/F

2016. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi az,hogy ejfelig egy alja kocsmaban? Hat ne te mondd mar meg neki,hogy milyen kocsmaba mehet meg milyenbe ne.


En ezt nem birnam elviselni.

Szerintem orulj neki, hogy meg van baratnod. De igy nem sokaig lesz mar, mert ezt mindenki megunja egy ido utan.

2016. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a csavonak igaza van abban,hogy egy alja kocsmaban nincs helye annak,akinek van parja. A csajnak hogy tetszene,ha forditva lenne? Szerintem rinyalna o is. Jo nekem is volt feltekeny baratom,mondta o is h ne huzzak fel kivagott felsot,de csak mert tudta h milyenek a ferfiak. Nen kell bemitatni oket,foleg ha egy kocsmaba megy be az ember. Persze ha vele mentem valahova orult h megtudta mutatni h szep a baratnoje es barmit felvettem nem szolt erte. Szoval csak annyi a lenyeg,h nem kell egybol marni egymast,ezt nektek kene megneszelni h nem mehet igy tovabb sem a te viselkedesed ,sem az ove. Ha meg ezen megsertodik a csaj,hat akkor buta es nem gondolkodik felnott esszel.
2016. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy alja kocsmaban nincs helye annak,akinek van parja"


Miért, egy elit swingerklub jobb?


Bakker, ennyi középkorban megrekedt idiótát egy helyen...


A kérdésre rátérve:

- mindenki olyan felsőt vesz fel, amilyet akar. Te is, ő is. (Feltételezem, nem félpucéran akar járni vagy egy szál melltartóban, akkor maximum jogos lenne a kérés.)

- mindenki addig és ott bulizik, ahol és ameddig neki jól esik. Ettől még se megcsalni nem fog senki senkit, se bedrogozni nem fogják, felnőtt ember vigyáz magára, és amúgy is nagyobb társasággal megy oda, ennyi.

- az ember a barátai számára ha bajban vannak, reggel, délben, este elérhető. Ettől barát.


Le kéne kötnöd magad, fel kéne nőnöd, meg kéne értened, hogy a másik ember egy másik ember önálló élettel, akarattal, barátokkal, programokkal. A párkapcsolat meg arról szól, hogy két ilyen önálló ember találkozik, szeretik egymást, együtt vannak.


Nagyon rossz mintákat kaphattál otthon a leírásod alapján. Én elhiszem, hogy nem vagy gonosz és nem akarsz rosszat a barátnődnek, de ez, amit itt leírsz, egy bántalmazó kapcsolat kezdete: korlátozó, lehúzó, függésben és irányítás alatt tartó kapcsolaté. Ezen sürgősen változtatnod kéne.

2016. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
39%
dobd ki, sok csicska csöves itt védi azt a majmot, nincs semmi gond veled ezzel a f4sz generációval van meg a többi válaszadóval :) hajrá remélem találsz valami értelmes lányt akivel nem kell ilyen nyomorékságokat eltűrni:)
2016. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!