Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy szakítás után...

Normális, hogy szakítás után röviddel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel több, mint 3 éves kapcsolat nemrég ért véget. Szerettem, de megromlott az egész. Jó ideig nem akarok semmi komolyat. Lazára viszont szükségem van. Nem csak a szexre, bár arra is. Tényleg utolsó görény lennék emiatt? Egyrészről nem tartom tisztességesnek ilyen hosszú kapcsolat után, másrészről viszont élni akarok, és lehetőségem is van

2013. máj. 29. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok,csak lányként. Szerintem folytatni kell az életedet,nem szabad ezért megállnia pl fél évig, merthogy így tisztességes...
2013. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?! Mi értelme lenne pityeregni az ex után..szép volt, jó volt de vége.
2013. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a két éves kapcsolatomat hátrahagyva jöttem össze a jelenlegivel rá 4 hétre. nem igy terveztem, igy hozta a sors
2013. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is 3 éves kapcsolatomnak lett vége, és én igazán szerettem/szeretem még mindig ,úgyhogy nem tudok még továbblépni. Ha szeretted a barátnőd akkor gyors. Ha nem akkor meg mindegy

19L

2013. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen normális, hogy élni akarsz és kimondottan jó hogy ha tudsz is! Ugyan egyetértek az utolsóval, hogy ha valóban szeretted akkor lehet gyors, mert az élni akarok rész csak amolyan elterelés a bánattól. Inkább azt mondom veszélyes. Ha meg tudod állni, hogy ne szeress bele gyorsan valakibe akkor tök oké, viszont ilyenkor hajlamos az ember "belemenekülni" egy kapcsolatba, ami az esetek többségében halálra van ítélve. Szóval csak óvatosan :)
2013. máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!