Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabika36 kérdése:

Kitartsak vagy elhagyjam?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. A párom sajnos mindig is gyanús volt nekem, hogy netfüggő, azon belül is nők érdeklik. Szégyen vagy nem probára tettem többször is kamu profilt csináltam, és persze megbukott a probán, de persze szembesitéskor azt mondta ne akarjam hülyének nézni, ő végig tudta, hogy én vagyok! Na és persze én lettem a szemét! Eltelt egy kis idő és kezdett változni, szeretni és netről. Is leszokni, a gyermekeimmel többet foglalkozott, mint a saját apjuk! Kb. két hónapja kiment külföldre dolgozni és a távolság miatt csak az internetes kapcsolattartás maradt! De csak egy darabig, mert ő mindig fáradt én meg folyton zaklatom, iszonyat csúnyán beszél velem, mert szerinte én az örületbe kergetem a nagy szeretetemmel. Most voltam nála 3 napot, akinek lehetett bemutatott, vissza hallottam, hogy mindig dicsér és még soha nem volt ilyen párja elöttem! Attól nem félek hogy megcsal, mert az öccséékkel lakik és ők nagyon családcentrikusak, elitélnék érte, sőt mondta is nekem ha veszekedünk, nehogy elsirjam magam a tesója elött, mert akkor ő lesz a bunkó a szemében! Mikor elmegyünk valahova úgy néz rám mintha valamit csodát látna, aztán amiket mond azzal összetöri szìvem! Őt nem érdekli én mit érzek csak neki legyen jó. Valóban elég stresszes mostanàba neki, nehéz a melo és a nyelvet se beszéli! Egyszerüen nem tudom. Mit higgyek. Kellhetek neki? Amúgy anyukáját is bunkó mód rázza le, neki is azt mondja, hogy elege van a fene nagy szeretetből. Mit tanácsolnátok?
2016. ápr. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol dolgozik?
2016. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Németországba,tőlem 700 km-re! Augusztusig haza se tud jönni,addig nem kap szabit és heti 6 napot melozik
2016. ápr. 18. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény... Hát ha van szived,nem most hagyod el. Képes lennél interneten szakítani? Jááájj.

Szegény amúgy tuti az idegen hely miatt ilyen. Egy cipőben járok vele,hidd el tudom milyen szar.

2016. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már szóba került,hogy kimegyek utána a gyerekekkel,de nem akarjuk elkapkodni.Bár most jelentkeztem én is ott munkára,kitalálta,hogy legalább 2 ónapig egyedül szeretne lenni,de minden anyagi támogatást megadna,nem szakitani akar csak nem szeretne együtt élni...
2016. ápr. 18. 22:09
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy akarom elhagyni,épp ellenkezőleg,útána akarok menni! Vaóban egy ilyen szar helyzet ezt hozhatja ki belőle?
2016. ápr. 18. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban.. Hagyd kicsit,tisztuljon ki benne minden.
2016. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!