Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja a legtöbb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a legtöbb nő, ha hanyatlik a szexuális élet, akkor csak szerető lehet a dologban?

Figyelt kérdés

Vagy nem elég jól néz már ki, vagy elhidegült tőle, stb...

Az egészségügyi okokra miért nem gondolnak?

Nekem amíg volt barátnőm, és egészséges voltam, még amikor fasírtban voltunk, is rengeteg szex volt.

De amióta bizonyos egészségügyi problémák előálltak nálam, érthető módon, nincs senkim, nem is vágyok senkire.

A problémát orvosolni meg kissé bonyolult, már nem is igazán lehet.

És rengeteg férfinél idővel előjön ez.


2016. ápr. 19. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez úgy szokott kinézni, hogy a legtöbb férfi nem hajlandó orvoshoz menni, mert "neki nincsen semmi baja", "ez teljesen normális", "őt ez nem zavarja" stb. Nagyon ritka, hogy egy férfit szíven üt az, hogy miatta nincs sze.x
2016. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt neveltek belejuk hogy ha valaki nem akarja megdugni oket akkor nem ernek semmit. Ez nem valtozik meg a fejukben attol hogy parkapcsolatban vannak.
2016. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, amíg párkapcsolatban vannak, nehezen derül ez ki, mert minden másra ráfogják a párok. De amikor egyedül lesznek, és próbálnának keresni valakit, rájönnek, hogy minek? Itt a magamfajtákra gondolok, akiknek már valamilyen problémájuk van(és még csak nem is idősek :( )
2016. ápr. 19. 08:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudnak őszinték lenni egymással. Akinek problémája van és az miatt nem szexel,könnyebbnek látja nem beszélni róla(pl nem meri elmondani,mert szégyelli,fél), és a másik sem meri megkérdezni,mert fél, hogy a legrosszabb választ kapja.


Én rá mertem kérdezni,és nem tudtam segíteni rajta,mert eü-i gondja volt,amit nem is akart megoldani(depresszió és egyebek).

2016. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én éltem szexmentes házasságban, és tisztában voltam azzal, hogy nincs 3., és nem is az én hibám (már csak azért is, mert az exem bevallotta, hogy idővel minden addigi kapcsolatában beállt ez az állapot, amikor egyszerűen "leszokott" a szexről).

Viszont ez számomra nem volt elfogadható. Ahogy az 1. is írta: a férfiak ilyenkor hajlamosak beletörődni a problémába és nem keresnek megoldást. Ez pedig a másik fél semmibe vétele. Mert a szexualitás egy kapcsolatban KÖZÖS ügy, attól, hogy az egyik félnek nincs igénye, a másiknak még van, és senki nem várhatja el, hogy lemondjon a meglévő igényeiről valaki más kedvéért.

Ha olyan jellegű a probléma, ami tényleg nem orvosolható semmilyen módon, akkor természetesen más a helyzet, de én a magam részéről akkor sem várnám el a társamtól, hogy a kedvemért mondjon le a saját igényeiről. Ha miattam nem tudnánk szexelni, akkor vagy szakítanék, vagy felajánlanám a nyitott kapcsolatot (sőt, én magam fizetném be prostihoz, elismerve az igényei jogosságát).


De ha csak minimális esély is van a változásra, akkor magamért, a másikért és a kapcsolatért igenis törekednék rá, hogy a helyzet javuljon, és ehhez MINDEN lehetőséget megragadnék. Magával mindenki úgy tol ki, ahogy akar, de egy másik ember életminőségét nincs joga determinálni a saját lustasága, igénytelensége miatt!

2016. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Itt nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy a legtöbb nő miért gondolja azt, hogy önmagában van a probléma, vagy szeretője van a párjának, és nem egészségügyi gond van a háttérben?

Senki nem beszélt igénytelenségről, meg lustaságról, nyilván nem volt még ilyenben részed, nincs jogod ilyen stílusban illetni olyat, aki evvel a problémával küszködik.

Én biztos vagyok benne, aki tudja magáról, hogy ilyen baja van, nem fogja magához láncolni a másikat, mert eleve nem ragaszkodik már hozzá.

Én meg főleg nem akarnék tudni arról, kivel dug a párom, mikor nekem ilyen bajom van. Az ilyen az vagy hülye lehet csak, vagy mazochista.

Van, persze mindenre van megoldás, de rengeteg mellékhatás van, és vagy reggeltől estig kefél az ember, vagy éli a normális mindennapos életét munkával, de szexmentesen.

Kinek mi a normális, ebbe meg nem fér bele egy olyan nő, aki a saját önző igényeivel van elfoglalva, undorító módon.

2016. ápr. 19. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert nem gondolatolvasó. Ha valami egészségügyi gondja van a férfinek, akkor mondja meg! De a férfiak általában nem mondják meg, és ahogy az előttem írók is mondták, nem hajlandóak kezeltetni magukat. Ha a férfi őszinte lenne, akkor nem kéne rosszra gonndolni.
2016. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És honnan a frászkarikából tudná, hogy neki baja van?

Hacsak nem fokozatosan, lassan alakult át ilyenné.

De vannak veleszületett problémák, vagy nagyon lassú folyamatok, és mindez úgy jön létre, hogy nem is figyel rá az ember.

Persze, ilyenkor a férfi hazudik, direkt ki akar babrálni a nővel, mindennek úgyis az a vége, hogy a férfi az csak egy tetű lehet, igaz?

2016. ápr. 19. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Konkretan milyen bajrol, problrmarol van szo?
2016. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A parok kozotti kommunikacio hianyi miatt gondoljak, amiket gondolnak. Ugyanis, ha a masik fel nem kozli (hangosan, artikulaltan szemtől szembe a nőnek), akkor honnan kellene kitalalnia mi a baj?

Normalis ember es foleg a nők, akiknek a szexualitassal, kulsejukkel kapcsolatosan a tarsadalomnak es onmaguknak is nagyobbak az elvarasaik, ilyenkor magukba neznek es "agyalnak". Mi lehet velem a baj? Oregszem? Kover vagyok? Miert nem kivan? Miert nem kellek neki? (= Miert utasit el, miert nem szeret?) Es keresik a lehetseges okokat: amik kozott hamar elokerulhet, ha a koverseg, elhanyagoltsag stb. nem jon szoba, hogy de hat jo no vagyok es megse kellek neki, akkor???? Akkor van szeretoje es ott szexel es velem ezert nem!

Ezek mind egyszeru es sajnos valos es gyakori okok es magyarazatok.

Egy no miert azzal lezdje a gondolatait, hogy biztos nem mukodik neki a cerka vagy fatoku...ez eleg banto lenne a ferfiaknak es biztos kiakadnanak.


Ezert lenne elvarhato, hogy a ferfi, ha egeszsegugyi problemaja tamad vqgy lelki akkor AZONNAL mondja meg a nojenek es jelezze azt is, hogy keri a segitseget vagy nem keri. (Mielott hirtelen olyan szituacioban talalna magat, hogy termeszetgyogyawzhoz rangatja az asszony es hosszasan ecseteli a szomszedoknak is, hogy mar majdnem ujra megy a ferfinek a szex...;-)).


Osszegezve: a ferfiak sunnyogasa miatt go doljak a nok azt amit realisan ilyenkor gondolni lehet, MERT NEM GONDOLATOLVASOK.

2016. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!