Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon párom próbálja rámerőlte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fradnay kérdése:

Vajon párom próbálja rámerőltetni az akaratát?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


31 éves férfi vagyok és szeretnék együtt élni a párommal, akivel három éve vagyunk együtt. Úgy gondoltam, hogy ketten bérelünk lakást és ott együtt összespórolunk egy sajátra, mivel egyikünk sem keres rosszul. De ő erről hallani sem akar. Azt mondja egy darabig éljek egyedül a bérlakásban, ő majd időnként átjár. Párom amúgy kisgyerek kora óta egyedül él az anyjával. Azt mondja az anyja látni szeretné önálló tudok e lenni, majd mikor rábólint a dologra, akkor hozzájuk költözhetek és ott élünk majd anyukájánál, ameddig össze nem spórolunk lakásra. Én reagálom túl, vagy párom igyekszik rámerőltetni az akaratát? Előtte már volt egy kapcsolatom, ami azért ment tönkre, mert az a partnerem is igyekezett olyasmiket rámerőltetni, amit én nem feltétlenül akartam.


2016. ápr. 19. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, ha te nem szeretnél az anyukájához költözni, akkor ne költözz. Az egyenesen gáz, hogy anyukájának a jóváhagyása kell ahhoz, hogy összeköltözzetek, még ha hozzá, akkor is.
2016. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!