Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg nagyon sok egy 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nagyon sok egy 1,5 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek még ezen kívül egy éve van az egyetemen és kifogyott a pénzből, Szülei nem tudnak neki fizetni mert az anyja beteg az Apja meg egy alkoholista állat. Én már végeztem és nagyon jó állásom van, többet is keresek mint amennyit el tudnék költeni ezért felajánlottam, hogy kifizetem neki a maradék időt és Úgyis nálam lakik. Erre ő sírvafakadt és azt mondta, hogy ezt az életben nem tudja nekem törleszteni majd. Túlzás volt ez tőlem? Vagy jól tettem amit tettem? Az igazat megvallva, nekem szerintem megérte mert nagyon szeretem őt.
2016. ápr. 20. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez egy őszinte komoly párkapcsolat akkor teljesen természetes. Engem nem érdekelne az se ha nem tudja vissza adni hiszen arra költöm a pénzem akit szeretek. 22/L
2016. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem fogom behajtani főleg úgy hogy lassacskán el akarom jegyezni :)
2016. ápr. 20. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtenném ezt a páromért ha módom lenne rá és ilyen vagy hasonló helyzetbe kerülnénk. :)


21L

2016. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, nagyon rendes dolog volt. Sok sikert kívánok nektek :)

21/L

2016. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nincs ezzel gond egyáltalán, de amiatt aggódnék, hogy mennyire érzi majd magát kiszolgáltatottnak a lány.

Mondd neki, hogy hetente egyszer meleg vacsorával várjon otthon két éven keresztül.

Ha elveszed, akkor egy életen keresztül...

2016. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csakis tőletek függ! Ha ez neked nem jelentett áldozatot, akkor ezt hozd tudomására és biztosítsd, hogy szívesen tetted, nem kell visszafizetnie. Talán megnyugszik. :-)
2016. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kirugtak a munkahelyemröl,szakitottam a barátommal,mert kiderült hogy hazug ember!Kėt állás közt voltam!Egy ėves ismeretsėgből lett egy uj párom,akit nem ismertem túlságosan,de már az első nap azt kėrte tőlem költözzek hozzá!Nem tudtam mennyire gondolja komolyan mert az előző is igy kezdte aztán 3hónap után nyüg voltam neki!Na szóval odaköltöztem,ės már az első nap találtam munkát!Persze anyagilag nem álltam túl jól,ugy alakult ki,a párom fizette az albėrletet ėn meg a kaját álltam!Egyszer ugy jött haza hogy most már nem tudja tovább húzni,300ezrey tartozása van,ės már arról van szó hogy vagy kifizeti vagy leüli!Nem kėrdeztem semmit,mondtam neki h segitek,bár annyit nem tudok adni!Volt egy ėletbiztositásom,lakáskasszával,ami mėg sokáig le volt kötve de megszüntettem hogy segitsek!250ezret odaadtam neki ugy hogy csak 1hónapja voltunk együtt!Azóta 5ėv telt el,házasok vagyunk!
2016. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!