Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja vagyunk együtt. Mikor számíthatok rá, hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
27 vagyok ő 28. Nagyon szeretem, és úgy érzem ő is szeret. Szerintetek normális ha már úgymond vágyok az eljegyzésre, nyilván nem mondtam neki mert elriasztani nem akarom, olyan jó lenne ha önmagától kérné.
2016. ápr. 21. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyoldalú szexel, ugy, hogy azt sem mondja szeret, vagy h szep vagy? Lennel olyan kedved nem telespammelni az egesz oldalt??
2016. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, ha vágysz rá, de ha ezen kattogsz, meg számítasz rá, az nem az.

A pasik másképp vannak kalibrálva, egy év járás előtt biztos nem kéri meg a kezed, sőt inkább több év együttélés után. Ma elég ritka, ha valaki gyorsan rátér erre.


Az egy dolog, hogy szeret, de szóba került egyébként, hogy kinek mik a tervei? Ilyenek, hogy ő házasság párti, vagy inkább nem, hogy akar-e gyereket és ha igen hányat, és úgy általában, mennyire komolyan tervez veled?

Mert lehet, hogy te most kis naivan azt hiszed, hogy lassan megkéri a kezed, ő meg kiütést kap a házasság gondolatától is, és eszébe sem jut eljegyezni. Ne adj isten, úgy van vele, hogy jól elvagytok, neki ennyi elég, nem akarja magát lekötni.


Ennyiből, amit írtál, csak azt látom, hogy te rettentően szeretnél férjhez menni. Ilyenkor könnyű abba beleesni, hogy gyorsan kiprovokálod az eljegyzést, gyorsan kierőszakolod az esküvőt, és két év házasság után meg rájössz arra, hogy te nem ezt akartad, vagy legalább is nem ilyen férj mellett éled le az életed.


Most vele akarod leélni az életed, vagy csak férjhez akarsz menni? Nem mindegy.

Előbbi esetén akár úgy is boldogok lehettek, ha még egy gyűrűt se kapsz tőle, de minden nap ajándék.

2016. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nem idő, hanem elhatározás kérdése.


Én a volt barátnőmmel éveket voltak együtt, mégsem kértem meg a kezét, mert nem akarok még házasodni.


Ha a pacákod nem akar nősülni, akkor hiába adsz neki mondjuk fél év ultimátumot, ha addigra sem gondolja meg magát, nem fog eljegyezni.


Egy tanács:


Üljetek le, beszéljétek meg ezt a dolgot. Ha az jön ki végeredménynek, hogy ő nem akar házasodni, akkor lehetséges, hogy érdemes lenne külön menni, és mindkettőtöknek olyasvalakit keresni, akinek hasonló tervei vannak.

2016. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

1 év előtt semmiképp, de ha realisták vagyunk, akkor még annál is többre számíthatsz.

38F

2016. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Vele akarok lenni, most úgy érzem örökre. nekem nagyon fontos a házasság ezt jól látod.

Megmondom őszintén még nem kerültek konkrétumok szóba a jövőt illetően. Olyan elszólások hogy majd ha lesz keretes házunk stb. De semmi konkrét. Én meg nem igen dobtam fel ilyen kérdéseket, hogy mikor és hány gyereket akarsz mert el is íjeszthetem. + van egy olyan parám hogy lehet úgy tűnik komolyan gondolja és mivan ha ennyire komolyan még nem.

2016. ápr. 21. 10:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 évig vártam és még úgy sem lett semmi. Soha többet. 6 hónap tényleg kevés, minimum 1 év + összeköltözés, de 3 évnél tovább tuti nem várnék legközelebb.
2016. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

akkor én vagyok egy kicsit türelmetlen. :)

Elrontani a siettetéssel nem akarom. Mondjuk majd ilyen puhatolózós kérdéseket bevetek, hogy milyen az 5 éves terve stb.

Jó ötlet?

2016. ápr. 21. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de akivel anno én voltam, az is gyereket akart, kertesházat fehér kerítéssel kutyával, stb, mégsem lett belőle semmi 7 év után se...
2016. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ne sürgesd, ne eröltesd!!!

Nálunk gyorsan zajlott a lánykérés, augusztus 21-én megismertük egymást, 1hónapra rá, vagyis szeptemberben megvette a gyűrűket, karácsonykor pedig eljegyeztük egymást. Ez volt az a szerelem első látásra. Nem jellemző szerintem az ilyen gyors lánykérés, de hát mindketten azonnal tudtuk mit akarunk. Az unokatesómék 8éve jártak együtt, a tesómék 5éve a csajukkal, így amikor megtudták, hogy mi már eljegyeztük egymást, a csajok is kinyafogták a gyűrűt, így ott is ett eljegyzés. Sajnos a fiúk nem akarták még a házasságot, így érdekes módon mindkettőjüknek a kapcsolata tönkrement az eljegyzés után, mert a csajok a gyűrű után már házasságot akartak. Szóval az erőltetéssel az ember csak elriasztja a másikat. Ne légy türelmetlen. Szeretitek egymást nem? Majd megkéri a kezedet, amikor úgy érzi, hogy meg kell tennie. Ha valóban veled akarja leélni az életét, akkor meg fogja kérni a kezedet.

2016. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy kis együttélés előtt felesleges lenne, hisz lakva ismerszik meg a másik... Még 30körül se feltétlen teszik meg gyorsan. 1-2év után szokott lenni az ilyesmi.

6 hónap nagyon kevés idő. Lehet puhatolózni, de csak óvatosan. Inkább azt hogy egyáltalán házasságpárti-e stb. Ez a férfi feladata és ha úgy érzi, nincs rá készen, akkor nem lesz hamarabb.

2016. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!