Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy meglátogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy meglátogat a kórházban a férfi, akivel ismerkedünk. Nem tudom eltitkolni előle, hogy műtenek. Mit tegyek? 20+N

Figyelt kérdés

Muszáj átesnem egy komoly műtéten, nem akarom, hogy így lásson. Nem mondanám el neki, hogy műtenek, de "távoli" munkatársak vagyunk, meg fogja tudni. Hivatalosan még nem járunk, 2 éve ismer, félek, ha megtudja, a kollégáktól, bejön a kórházba. Ez csak rontana az állapotomon. Még csak most kezdünk randizni, rettegek attól, hogy így lásson.

Inkább beszéljem meg vele? Félek, akkor is bejön, ha megkérem, ne tegye? Valami ötlet?


2016. ápr. 21. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Még nem jártok, de már titkolóznál és hazudná. Na jó, ez vagy kamu, vagy nem vagy értelmes nő.
2016. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Engem nagyon elkeserítenél, ha ilyet kérnél. Nagyon-nagyon. Szeretnék ott lenni melletted, bátorítani, kicsit gondozni.
2016. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Félek kiábrándul. Ezzel nem akarom indítani a kapcsolatunkat. Megbántani se akarom, de szeretném egyedül végig csinálni. Az lenne a legjobb, ha nem is tudná.
2016. ápr. 21. 14:27
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én is szomorú lennék, ha ilyet mondana az a lány, akivel randizgatok. Az jönne le, hogy nem bízik bennem, és az hogy meg kell játszania magát előttem. Az élet nem habos torta, mindenkinek vannak problémái, és szerintem alap, hogy a bajban is a lány mellett legyek, és törődjek vele.
2016. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 opened paradise ***** válasza:

De ez nem egy szégyellnivaló dolog!

És hacsak nem az arcod,akkor nem fogja látni rajtad. Meg nem lesz ott órákig,pláne ha megkéred,hogy hadd pihenhess.

2016. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
meg se érdemled, hogy bemenjen hozzád! Remélem talál maga mellé olyat, aki nem játszadozik majd vele, mint te.
2016. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Én értem, hogy önbizalomhiányod van és szégyelled az egészet, de ha őt ez nem zavarja, ne döntsd el helyette, mitől fog kiábrándulni belőled!
2016. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki tegye fel magának a kérdést! Van egy ember, akit nem ismersz még közelről, szeretnéd, ha beléd szeretne, idővel. Örülnél neki, ha bódult, beteg, nyomorék állapotban látna a kórházi ágyon? Ő nem a férjem, nem a gyerekeim apja, pár randin estünk túl, csak fontos számomra, nem tenném ki ennek...
2016. ápr. 21. 14:37
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az emberek nagy %-a örülne annak, hogyha bajban van, akkor az akivel volt pár randija, meglátogatná akkor a kórházban, amikor törődésre van szüksége. Azt meg hadd döntse el ő, hogy be akar menni vagy be akar menni, mert ha normális, akkor be fog menni.
2016. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Aki komoly műtéten átesett már, az tudja mivel jár. Szerintem jogomban áll azt kérni, hogy egyedül lehessek, engem műtenek, nem Őt. Nem segítség lenne, ha ott lenne és nézné, ahogy hányok, meg kötözésre járok, nem túl romantikus...inkább megalázó lenne. Nem ismer még olyan mély szinten, hogy ezt megengedjem neki.
2016. ápr. 21. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!