Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy meglátogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy meglátogat a kórházban a férfi, akivel ismerkedünk. Nem tudom eltitkolni előle, hogy műtenek. Mit tegyek? 20+N

Figyelt kérdés

Muszáj átesnem egy komoly műtéten, nem akarom, hogy így lásson. Nem mondanám el neki, hogy műtenek, de "távoli" munkatársak vagyunk, meg fogja tudni. Hivatalosan még nem járunk, 2 éve ismer, félek, ha megtudja, a kollégáktól, bejön a kórházba. Ez csak rontana az állapotomon. Még csak most kezdünk randizni, rettegek attól, hogy így lásson.

Inkább beszéljem meg vele? Félek, akkor is bejön, ha megkérem, ne tegye? Valami ötlet?


2016. ápr. 21. 14:19
1 2 3
 21/24 Bence_ ***** válasza:
100%

Héhé!

"Akkor inkább, nem akarok meggyógyulni."

Legyél már fontosabb magadnak mint egy kapcsolat.

Ha megkéred, hogy tartsa tiszteletben a döntésed és tojik rá akkor el is dőlt a dolog.

2016. ápr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Nem ismer még olyan mély szinten, hogy ezt megengedjem neki." - de hát semmi jele annak, hogy mindenképpen be akar menni hozzád... csak felmerült benned, hogy hátha.

Ne parázz, ha még annyira az elején vagytok, akkor miért volna ez természetes.

Amúgy meg, ha egy felnőtt ember, akkor ugyan nem lesz rá semmi negatív hatással, bárhogy is lát.. a tinik még sokszor enni se mernek a másik előtt.

2016. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%

"Ez még egy kezdődő kapcsolat, amikor mindenki a csinos, 100%-os oldalát akarja mutatni a másiknak. "


Bizonyos érettségi szint után már a kapcsolat elején is képesek vagyunk önmagunkat adni.


Kérdező, most azon parázol, hogy ha majd megtudja a kollégáktól, bejön? Kicsit fölösleges ezen rágódni, nem? Más részről, honnan fogja tudni, melyik kórházba menjen?

2016. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Költőnő? ***** válasza:
Az a nem mindegy, hogy a részvét nem hiányzik vagy szégyent érzel. Előbbit megértem, utóbbi sztem balgaság. Tudom, mert jómagam is átestem egy elég komoly műtéten. Engem az zavart csak h a betegségem meg a műtétet követően is két véglet volt; az elbagatellizálós "áhhnincsisemmikomolybajodpikkpakkrendbejössz" vagy a levegőt se merek venni, annyira sajnál. Én megkértem h limitáltan jöjjenek hozzám, mert az emberek hozzáállása többet kivettem néha belőlem mint a betegség meg az egész együtt. Nem állítom, hogy nem voltak cikis pillanatok a higiénia miatt vagy akár mert egy csecsemőben több önállóság és erő volt, mint bennem. Dehát ez ilyen, ezen túl kell lépni. Nekem is sikerült, pedig eszméletlenül önérzetes ember vagyok.
2016. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!