Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez mire ébresztene rá? Mit tennétek, gondolnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőtök, akivel már egy éve együtt is éltek, egyik nap, amikor hazajönnétek a munkából, nem lenne ott, és közölné a telefonba, hogy felutazott egy rokonához Budapestre a hétvégére, hogy kiszellőztesse a fejét. Többször mondta már, hogy valami nincs rendben, de nem figyeltem rá, olyan hülye vagyok!!!! Most mit tegyek?

2016. ápr. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd a hétvégén békén. Lenyugszik,átgondolja a dolgokat. Ha visszajött,akkor meg kérdezd meg hogy mivolt a problémálya,beszéljétek meg! Figyelj rá és oldjátok meg.

N24

2016. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a hétvégén és te is arra fordítsd az időt, hogy átgondolod a dolgokat, hogy utána meg tudd vele beszélni.
2016. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

>Többször mondta már, hogy valami nincs rendben, de nem figyeltem rá, olyan hülye vagyok!


Ezen változtass és ő is. Minél korábban beszéljétek meg és oldjátok meg a problémáitokat.


Mondd meg a párodnak, hogy legyen jó hétvégéje, szellőztesse ki a fejét, és majd várod haza, amikor nyugdtan megbeszélhetitek a dolgokat. Aztán nagyon figyelj oda, hogy ne legyen veszekedés, sértődés, dacolás!

2016. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. azért az milyen kapcsolat már, hogy nem szól előre csak úgy dönt magától és lelép.

2. mindennek vannak előjelei. Ha nem beszéltétek meg, nem vetted észre, sajnos a csaj nem fog odamenni magától, mert nem vállal feelősséget az érzelmeiért. Nálam már ez elég nagy bukta, mert mivel együtt élünk nem adok okot rá, hogy ne beszélhesse meg velem a dolgokat.

3. Egy kapcsolatban KETTEN vagytok. Ha nem is figyeltél, akkor is ő is hibás, mert nem fogyi és el tudja mondani mi a baja. Mivel ezek szerint nem tud beszélni sem, így nem aggódnék rajta. Ahogy írtam, nálam az hogy nem képes felelősséget vállalni és nem bízik meg bennem ennyire sem, akkor elbeszélgetnék vele szépen.

bocsi de a csaj kicsit csúnyán reagálta ezt le, te meg szívhatsz. felnőtt emberek vagytok, ezt nem így kellett volna.

2016. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször mondta... igen, és LEÜLT veled, kettesben, hogy hé, figyu, ez meg az a gond, stb. Vagy csak megemlítette mosogatás közben? Mert utóbbi esetén nem kell a hiszti.


Nekünk akárhányszor problémánk volt, akkor meló után, vagy este, kaja közben, egymásra figyelve! megbeszéltük.


Egyébként ha hazajött, csüccs, és felnőtt emberek módjára dumáltok, nem a levegőbe egymás mellett, és társai.

2016. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki pontozott le de biztos titkolozik a parja elott es annyit nem kepes megmondani neki hogy baja van.

Bocsi de ha nem allsz ki es magadba folytod az erzeseid az nem valami felnott dolog. Plane szo nelkul lelepni es kiszurni a masikkal. Ovis szint

2016. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!