Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudtátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudtátok bocsátani a megcsalás?

Figyelt kérdés
Akármennyi ideje vagyunk együtt és akármi is köt össze egyszerűen nem tudom elfelejteni, hogy megcsalt. Nagyon fáj! Elvesztettem a lelkesedésem, az életkedvem, és nem tudok már őszintén örülni. Nagyon fáj, hogy így alakult. Mindenre van megoldás, de erre nincs. A személyemet dobta el! Nincs semmiféle "együtt megoldjuk", mert ő ezt rúgta fel! Nagyon sajnálom a gyerekeinket. Tudom, hogy én is hibás vagyok, de ő nagyon kegyetlen volt. Nem volt és szerintem most sincs lelkiismeret furdalása, csak igazat ad hogy tisztességtelen volt és nem ezt érdemeltem. De én kergettem bele, mert ilyet ő magától nem tett volna! Még élek fájni fog! De mégis. Van olyan, aki boldogan él ugyanazzal az emberrel, aki egykor becsapta, megcsalta hazudott neki és megalázta a háta mögött?!
2016. ápr. 22. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy te kergetted bele?
2016. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt állítja hogy én belekergettem. És ki kellett teregetnie a szennyest. A nő meg igen jó hallgatóság volt.
2016. ápr. 22. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A megcsalás nem feltétlen megalázás,becsapás.

Ha nem ő monta el hanem mástól tudtad meg akkor az.


Én elnézném. A nők/férfiak 90%-a nem hűséges,csak a nők töbsége nem valja be hogy hűtlen volt.

Egy idő után a nagy szerelem átalakul és akármit tessz az ember ,csak a közös élet,megszokás,ragaszkodás marad. Persze ha jól megvagyunk,figyelünk egymásra sztm a megcsalás megbocsájthatő,ám tény hogy rossz érzés.

Az ember vágyik néha az újra.

Ha meg nem jövünk ki jól,megcsalás nélkűl is szakítok.

N24

2016. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenbe nem lehet valakit belekergetni, max ha te csináltál olyan dolgokat amik rávitték, mondjuk egy buliba elmentél vele és lesmároltál egy másik fiut vagy kihívó ruhákba eljársz sokáig mindig bulizni külön, valami ilyesmi oka kell egy ilyennek, más féle okok miatti nkább szakítanék az illetővel.
2016. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló miaz hogy 90% nem hűséges? Te is csupán a környezeted alapján ítélkezel, meg a fellibbentett pletykák miatt hiszel ilyeneket. Legfeljebb 30-50 százalék a hűtlen emellett miaz, hogy megbocsájtható? Ha van egy barátnőm és elmegy buliba lecumizni egy másik srácot, majd hazajön elmeséli én ölelgessem meg csókolgassam utána? Meg vele legyen gyerekem?
2016. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő vallotta be vagy lebukott?


Mondjuk ez a "te kergettél ebbe bele" duma elég szánalmas, még ezt is rád kenné és téged hibáztat miatta, amikor szerintem nem tartottál pisztolyt a fejéhez, hogy rakjon meg egy másik nőt...

2016. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lebukott. Sosem jártam bulizni és nem volt oka féltékenységre! Annyi történt, hogy a 30-at betöltve kicsit sajnáltattam magam, hogy oda vannak a 20-as éveim. Romantikára, odafigyelésre, szeretetre vágytam és ezt néha szemrehányások formájában juttattam kifejezésre. Álmodozás az élet megrontója :(
2016. ápr. 22. 18:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Ehhez hozzáadódtak a parázsviták, az anyagi problémák és az hogy férjem iszonyú lusta ember! A ku.va viszont nagyon megértő volt. Persze úgy adta elő a dolgokat ahogy akarta. Sajnáltatta magát neki.
2016. ápr. 22. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én férjem lenne, mehetne a nőhöz, ha az annyira megértő.

Hogyan bukott el?

2016. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Kedves 5-ös! Leírtam a véleményem,miért is kell belekötni.?

Nem hiszek az örök hűségben. Igen,a környezetemből indulok ki.

Sok naív ember hiszi azt hogy a párja hűséges,egyszerűen nem valja be vagy nem bukik le.

2016. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!