Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindent meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent meg lehet bocsátani, mindent ki bír egy házasság, kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mit bír ki egy házasság, mi után kell azt mondani, hogy ha meg is bocsátunk egymásnak, ez véglegesen el lett rontva, és itt be kell fejezni?


Egy pofon, egy verés, egy megcsalás?


Persze keresztényi szemszöggel mindent meg lehet bocsátani. Csak nehéz eldönteni hogy honnantól jön az önámítás, önhülyítés, "jobb a biztos rossz"...



2016. febr. 2. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én ezek közül egyiket sem tudnám megbocsájtani. a verést maximum akkor ha van valami pszichés betegsége van.
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem lehet mindent megbocsátani
2016. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, semmit se kell csinálni, hanem szeretnénk!!


Másodszor, te döntöd el, hogy meddig maradsz benne egy kapcsolatban, mivel egy kapcsolat nem kötelező, nem állnak feletted pisztollyal, hogy akkor most kényszerítenek, hogy azért is maradsz benne, ha törik, ha szakad.

A felelősség is a tiéd, bár hogy is döntesz.


Harmadszor, ha egy határozatlan, töketlen, döntésképtelen papucs vagy, akkor biztosan mindent meg fogsz neki bocsátani, és mindig vele fogsz maradni.


Negyedszer, ha van egy jó mély kommunikáció, ahol megbeszélik a felek a problémákat, és nem következik be változás, akkor már el kéne gondolkodni, hogy megéri-e tovább fent tartani ezt az állapotot.


Ötödik, sokan a gyerekekkel takaróznak, hogy akkor most mi lesz a gyerekekkel..stb. Miközben a nő meg már tiszta idegroncs, amit a gyerekek is látnak és ezt a mintát fogják követni, hogy pl. az apa veri az anyukát, de az anyuka nem lép semmit, ezért a gyerekek ezt a rossz mintát fogják látni..stb.



Egy szó mint száz, a döntés a te kezedben van!

2016. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez nagyon relatív. Sokan könnyen dobálóznak azzal, hogy el kell válni, és csak a nő boldogsága a fontos, de ennyire nem egyszerű.

Rengeteg dolgot, és jól át kell gondolni.

Erre a kérdésre szerintem nem lehet válaszolni így. Max a saját gondolatunkat tudjuk leírni.

2016. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha már házas az ember szerintem többet tűr de én az első agresszív megnyilvánulásnál lépnék legyen az akár csak egy rángatás vagy pofon. Aki egyszer megtette megteszi legközelebb is.

A megcsalás is egyértelmű bizalomvesztéssel jár ami úgy gondolom egy jól működő kapcsolat alapja. Hogy ez házasságban mennyire megbocsájtható és válás lenne e belőle azt nem tudom gondolom sok mindentől függ. De nagyot sérülne a kapcsolat.

2016. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se bocsájtanám meg ezek közül, mindegyik ugyanolyan súlyos. Számomra a házasság nem arról szól, hogy akkor onnantól mindent szabad, hogy mindenáron fennmaradjon a házasság. Hanem arról, hogy egy olyan emberrel vagyok hivatalosan együtt, akivel szeretjük egymást, imádunk együtt lenni, együtt élni, stb. Pofon, verés, megcsalás esetén ezek automatikusan megszűnnek, onnantól már nem akarok együtt lenni a másikkal.
2016. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Szóval "jóban, rosszban".

Eddig teljesen másra gondoltam, de most már megértettem, hogy ez hogy működik.

Jóban a férfi mellett, de amint van egy kis probléma, azonnal elválni tőle.

Szóval, "jóban házasodni", "rosszban válni".

Hölgyeim, jöhetnek a piros pacsik. puszi. :-))))

2016. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

#8

szóval szerinted egy alapos verés vagy egy félredugás csak egy kis "rossz"? a vitákra, nagyobb-hosszabb konfliktusokra ezt mondani oké, de egy verés szerinted csak egy kis probléma?

2016. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megcsalás, családon belüli erőszak, ne viccelj, nem a háziállatod...
2016. febr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!