Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14hetes terhesen, úgy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14hetes terhesen, úgy néz ki egyedül, szinte kilátástalan helyzetben Ti mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés
Ahogy a nagykönyvben meg van írva, mindent elhittem, akartam is a babát, nem is kellett rá sokat várni. Mióta megjelent a 2 csík, minden összeborult. A ”párom" egy forintot nem ad haza, én tartom el harmadik hónapja.. kilátástalan minden, szülőktől segítséget nem várhatók, albérletben élünk, és nem tudom meddig tudok majd dolgozni. Nem tudom mi lesz utána. Megkeseredtem, egyedül érzem magam, és nem látok kiutat. Nem érzem, hogy változni fog.

2016. ápr. 22. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia


Szerintem Te is tudod hogy annak a "kapcsolatnak" nincs értelme. Lépj ki belőle és próbálj találni egy rendes férfit akit szeret Téged és a picit. Tudom, ez a nehezebbik fele, de vannak ennél sokkal nehezebbek dolgok az életben. És sosincs reménytelen helyzet amíg nem adod fel. Vészhelyzetben ott vannak az anyaotthonok is.

2016. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna 3 hónapig ezt eltűrnöd. Biztos le leszek pontozva, de én elvetettem volna. És így, időn túl is megtalálnám a lehetőséget rá. Egy ilyen kapcsolatba nem vállalnék gyereket.
2016. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valj el, kerj gyerektartast (azt az allam mindenkepp behajtja), es keress olyat aki megerdemel teged.
2016. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nincs már esély az abortuszra, és nem tudom hogy erre egyáltalán rá vitt volna a lélek. Nem pontozlak le, értem az érveidet.


Nem vagyunk házasok.

2016. ápr. 22. 20:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért attól is függ mièrt nem ad haza...

Nem akar vagy nincs miből?


Ha nem akar akkor lapát szerintem is, ha nem tud mert pl nincs melója, akkor azért én adnék neki "időt" hogy találjon.

2016. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan hazudozik, hogy elmegy dolgozni, és aztán mégsem. Jó szakmája van, de nem akar dolgozni. Mindig a dolgok könnyebb végét keresi, és természetesen ezzel sehova sem halad.
2016. ápr. 22. 20:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy voltál képes egy ilyen léhűtőnek gyereket vállalni? Nem vetted észre, hogy kivel van dolgod? Ha nem változik, lapát, aztán majd találsz idővel valakit, aki a gyerekkel együtt is elfogad.
2016. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Ez igen kérdező!! Te tudod a választ, hisz teljesen tisztán látsz mindent...

Neked nem kell segítség, tudod, h lapát!

Hajtsd be, ha más nem az államtól ami jár, a pasi meg lapát.

Ez van.

Te okos nő vagy, lesz párod, aki értékeli, még gyerekkel is. :)

Sok boldogságot!!!

2016. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Azt mégis honnan vetted, hogy a kérdező olyan okos nő lenne?

A történetéből nekem nem ez jött le érdekes módon.

2016. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Először nekem sem... nem is értettem, h kerülhet ilyen helyzetbe egy nő..., ... de, a válaszból tudtam.. elképzelt egy embert, egy férfit, szerette volna a párját annak látni...., de, rájött., ő nem az. Ez emberi naív hiba, sokszor-sokan eljátsszuk ezt, de rájött, sok-sok negatív tapasztalat után..

Okos nő, tudja mit kell tenni, én szurkolok neki, megérdemli, h értékelje vki, és értékelni is fogja, csak hagyja ott ezt a hapsit...

Remélem, megteszi.

.....

2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!