Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vele maradjak?

Figyelt kérdés

A párommal fel éve vagyunk együtt,3honapja költöztem oda hozzá. 12evvel idősebb nálam.

Az utóbbi 2honapban nagyon furcsa. Sokszor uvoltozik velem, és kijelentette h ha nem szeretne ennyire tuti egy percig se viselne el. Azt monda csak akkor vesz el feleségül és vesz egy autót ha szülők neki gyereket egy éven belul(sose kértem h vegyen autót)rosszul esnek ezek a kijelentések miközben törődik velem és figyelmes és azt érezteti velem h nagyon szeret. Azt mondta dolgozzak az ő vállalkozását gazdagitsam ne másét és 60ezer ftot ad erte... nekem ez is furcsa mert miatta hagytam ott a munkámat ahol min 150ezret kerestem. Szerinte nekem ne legyen szükségem karierre csak legyek otthon a gyerekekkel.

Mit tegyek?


2016. ápr. 23. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked még kérdés? :DD
2016. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez egyértelmű szerintem, hogy mit kell ebben a helyzetben csinálni.
2016. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Inessential ***** válasza:
100%
Ne.
2016. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, megszűnik az anyagi függetlenséged + lesz egy gyereked, aki még inkább helyhez kötötté tesz, utána jön majd a pokol, megaláztatás, stb.
2016. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az már sajnos megszunt, lassan 2honapja mondtam fel és ott dolgozom nála de egy forintot se adott. Bár otthonra megvesz mindent és az ebedemet is fizeti
2016. ápr. 23. 18:53
 6/12 Inessential ***** válasza:
100%
ez így nem normális kapcsolat. -bár a "normális kapcsolat" kifejezés is relatív...
2016. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként tudatosítanod kell magadban, hogy ő nem fog változni. Addig fog veled üvöltözni, manipulálni, zsarolni (főleg érzelmileg), amíg teljes hatalma nem lesz feletted és nem leszel neki teljesen kiszolgáltatva. Most a munka, aztán a családod, barátaid lesznek eltüntetve, önállóságnak bármi nyomát elfelejtheted.


Miután ezt felfogtad, el kell döntened, megfelel-e neked ez az élet, avagy sem.


Ha nem, akkor most menekülj, amíg nem késő. Teljesen mindegy, hogy szavakkal szeretget.. egyik karjával ölel, miközben a másikkal forgatja a hátadban a kést.


Már az nagy butaság volt, hogy otthagytad miatta a munkahelyed.. de még nem késő. Most még tudsz lépni.. rajtad áll.

2016. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te sem 2x álltál sorba amikor az észt osztották...
2016. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ~OnLány~ ***** válasza:
Én a helyedben elhagynám.
2016. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már a barátodtól és a családodtól is eltávolított, vagy mindent megtesz azért, hogy megszűnjön minden emberi kapcsolatod rajta kívül... ez ugyanis a bántalmazó kapcsolatok tipikus menetrendje... a bántalmazó függéségbe hozza a bántalmazottat, elhiteti vele, hogy nélküle nem tehet semmit, eléri, hogy ne tudjon senkinek panaszkodni, segítséget kérni, és a bántalmazott máris egy olyan csapdába kerül, amiből képtelen menekülni. Ha gyereket szül, tovább romlik a helyzet, hiszen akkor már a gyerekkel is zsarolható.

Elhiteti, hogy rossz vagy, értéktelen vagy és csak ő szeret, tőle függsz, senki másra nem számíthatsz.

A lényeg, hogy menekülj mielőbb, mert ez egy csapda, amibe csak még jobban belegabalyodsz, ha vele maradsz.

2016. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!