Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menjek vagy maradjak? Az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Az idő vajon segít eldönteni?

Figyelt kérdés

Sajnos eltalált Ámor nyila!Nem is akárhogy! Júniusban 2 hét alatt beleszerettem valakibe, viszonozta!

Nekem feleségem és gyerekeim (4, 7 éves) vannak, Ő az esküvőét mondta le miattam! (Elvált, van egy fia)

A születésnapomon nem bírtam magamban tartani a dolgot, bevallottam a feleségemnek, hogy mi a helyzet! (nem volt csók sem eddig az illetővel)

Próbáltam letenni róla, igyekeztem kerülni, de nem ment! 1 hónappal később elköltöztem otthonról (nem az illetőhöz)!

Borzalmas volt, hihetetlen hiányt éreztem, de az a valami nem hagyott nyugodni!

Annyi mindenben passzol hozzám a hőn áhított Hölgy, nem tudok olyat mondani, amiben nem egyezne a véleményünk! (tudom, a rózsaszín köd stb…)

Jött a lelkiismeret furdalás, hogy család vagy szerelem…

Mit tehet ilyenkor az ember? Hihetetlen, amin keresztül mentünk..!

Mindenki az utolsókat húzza!

A feleségem szeretne visszakapni, én azt érzem szeretem, de nem úgy!

Úgy érzem a sex is gondot jelenthet! (érzelmi kötödésnél én nem tudok bárkivel) Azt mondta, hogy ha úgy érzem elenged, menjek…..!

A másik illető azt mondta, hogy szüneteltessük a beszélgetéseket, találkákat! Döntsem el kit szeretnék!

Sajnos nagyon sokszor bántottam meg, mégis kitart mellettem! Azt hiszem én a gyerekeim „elvesztését” nem tudom feldolgozni! (mintaapának tartottak eddig)

Bár ő megígérte, hogy anyjuk helyett anyjuk lesz és tudom, hogy így is lenne!

Tudom, ilyenkor azt javasolják, hogy az idő majd eldönti!

5 hónap alatt kb 35 kg-tól szabadultunk meg!

Lassan felemészt ez az egész……


2014. nov. 18. 10:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék a helyedben lenni! De te másztál bele. Azt tedd, ami a gyerekeiteknek a legjobb! Hogy mi lenne ez? Annyira kusza a történet, hogy nem tudom megmondani.
2014. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj! Szerintem nem te fogsz dönteni. Hanem a feleséged. Ha nekem a férjem bevallaná hogy msába szerelmes és elköltözne, bármi is lenne utána, nem engedném vissza. Én nem akarnék csak a házi cselédje lenni, mert mással nem jött össze. Meg várni hogy majd kivel fog sikerülni neki a jövőben. Ha a feleséged megszokja hohy nem vagy ott, nemsokára úgyse mehetsz majd vissza. És akkor marad az új nő.
2014. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az idő dönti el, hanem TE. És minél előbb döntést kell hoznod. Sokat segít, ha fogsz egy papírt, leírod a pro-kontrát, átgondolod az érveket, ellenérveket, és azt is szem előtt tartod, hogy a gyerekeidnek az Apa minta nem csak abban merül ki, hogy velük vagy, hanem abban is, hogy boldog vagy. Jelenleg 5 ember életét teszi tönkre a döntésképtelenséged. Lépj! Mielőbb! Ne várj a csodára, felnőtt férfiként döntened kell és vállalnod a döntésed következményeit! N31
2014. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, csak azt áruld már el nekem, hogy ha ilyen hősszerelmes típus vagy, mi a fenének kellett megcsinálnod 2 gyereket?

A 35 kiló mínusznak meg örülj, más kemény edzéssel nem tud lefogyni.

2014. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

a szerelem átlagosan 2 évig tart...2 év múlva bánod meg, hogy elveszítetted az életre szóló családot 2 év "boldogság" miatt...ami persze csak illúzió volt, mert csak a szerelem miatt érezted így...VAGY a feleségeddel maradsz, újra lángra lobbantod a kapcsolatot...ő még mindig szeret...ott a közös gyerekek...


Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ez a könyv talán segít újra fellángoltatni a tüzet és rájössz mi az ami fontos...és remélem segít a döntésben...és ha elolvasod mi maga a szerelem szerintem te is rájössz hogyan dönts...

2014. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Azt mérlegeld, hogy ha visszamész a feleségedhez boldog lenné? Tudnátok újra kezdeni, vagy csak a gyerekek miatt akarsz visszamenni? Mert azt Ők is megérzik ám majd, hogy nem vagytok boldogok és egy másik nő után vágyakozol. Persze, a legjobb az lenne, ha újra együtt lenne a család. Nem lehet hogy csak a napi rutinból fakadó hétköznapok miatt érzed ezt a fellángolást? Lehet meg kéne próbálnod a feleségeddel újra egymásra találni. Ne költözz még vissza, randizgassatok, találkozgassatok.Persze csak ha Ő is benne van. (Ja, amúgy azt nem értem, miért akar anyjuk helyett anyjuk lenni. Van nekik anyukájuk. Persze, fogadja el őket és szeresse is, de sose értettem az új nők ilyen fajta kijelentéseit.)
2014. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Ez bárkivel megtörténhet és nem kell lemondani semmiről, mert a szerelmet át kell élni, akárhányszor jön is. Szerintem még csak dönteni sem kell. Ha a feleséged valóban szeret, akkor nem állít döntés és választás elé. Ma már nem olyan merev az ilyen dolgok társadalmi megítélése, mint korábban. Intézzétek úgy, hogy minden érintett félnek a lehető legkevesebb fájdalmat okozza, de az örömről nem kell lemondani és "áldozatot" sem kell hozni.
2014. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
3 felnőtt 5 hónapja szórakozik két kicsi gyerek életével??? Milyen emberek vagytok ti? A feleséged helyében már elköszöntem volna tőled, mert még mindig jobb elválni,mint ezt a drámát bevinni a 4 és 7 éves gyerek életébe! Ilyen önző disznókat régen láttam már! Nőjjetek fel végre, a világ nem csak körülötted forog! Dönts és cselekedj aszerint, de ne kínozz mindenkit magad körül csak azért, mert a "jaj Istenem, nem tudom mi jó nekem, nekem, nekem, nekem" elfoglalja a gondolataidat! Ha ott akarod hagyni őket, akkor hagyd, de az, hogy bizonytalanságban hagyod őket, egyenesen szemétség!
2014. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, honnan tudhatod, hogy az a másik nő annyira illik hozzád, ha még egy napot nem éltél vele együtt, meg semmi sem történt köztetek.

Ahhoz azért elég sok mindenen kell közösen átmenni (akár pozitív, akár negatív) hogy az ember tudja, hogy valóban az a párja, társa, aki.

Nekem ez olyan, mintha egy kisdiák 'beleszeretett' volna a tanárnénijébe, akivel nyilván soha nem lesz semmi, de azért jó álmodozni róla. Na de ezért nem hagyjuk el a családunkat. Ez csak egy plátói dolog. Ezért így kiborulni :S

Ha egy hetet eltöltesz a hölggyel, lehet, hogy sírva menekülsz tőle.

2014. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mar a feleseged irt ide, nem is olyan regen.
2014. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!