Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bulizik, italozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bulizik, italozik egy párkapcsolatban élő férfi?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert szeret. :D Most attól, hogy párkapcsolatban él, ég eljárhat bulizni meg inni nem?
2016. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felőlem nyugodtan, csak menjünk együtt többször, ha lehet :) 5 év után is így gondolom, nincs baj ezzel. Néha szoktunk külön is, persze :)
2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valakinek ez a hobbija, hogy egy heti munka után kimegy és kitombolja magát. Valaki meg motorozik, valaki meg íjászkodik, stb...
2016. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
mert egy rendes iparos,az mindig italos!
2016. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mert miért ne bulizhatna és italozhatna? Nem értem. Persze nem kell minden héten buliba menni és piálni, de szerintem semmi gond nincs azzal, ha néha elmegy bulizni és iszik kicsit. Legalábbis én ebből soha nem csináltam ügyet. És ő se, ha én mentem el, sőt együtt is mentünk már.


22L

2016. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen üljön otthon és vasalja a pelenkákat.
2016. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Az alkoholizmus es lelki gyengeseg hungarikum. Bulizni meg azert mert mindenki mas. Part keresni.
2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En se annyira vagyok oda ha pàrom baràtnőivel megy el bulizni sok kiéhezett pasi ott mustràlja fogdossa, valamelyik làny bele vigye valamibe...
2016. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert az elkötelezett párkapcsolat nem jelenti a boldog élet végét. Ha mértékkel teszi és nem napi szinten, hanem csak alkalmanként, akkor mi baj van ezzel?

Együtt élek a párommal, és még úgy is lazán elmegy két-három hetente a barátaival, hogy nekem nincs más programom, és csak ülök itthon egymagam (na jó, a macskával összebújva, kettecskén). Még így sincs ezzel bajom, mert bár a legtöbb társas eseményre én is hivatalos vagyok, azért néha neki is szüksége van egy-egy pasis estére, amikor nem kell miattam visszafognia magát (témák, alkoholszint, ilyesmi terén), amikor nyugodtan eltölthet némi időt a barátaival- minő meglepetés, az embernek ugyanis normál esetben nem szolgál elegendő emberi interakcióval a párjával beszélgetni és a munkahelyén a pár idióta. A legtöbb embernek igenis jól esik néha kimozdulni otthonról, másokkal is lenni, beszélgetni, nem csak a megszokott, állandó szereplőket látni az életében. Ezzel szerintem semmi gond nincs. Nekem is nagyon jól szokott esni, mikor a barátnőimmel elmegyünk valahova, beülünk teázni vagy csak valamelyikünknél összegyűlünk borozgatni. Feltöltődik tőle az ember, legalábbis én így érzem magam utána. Feltételezem a párom is hasonló megfontosálokból megy társas életet élni :)

2016. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ~OnLány~ ***** válasza:
Mi is néha eljárunk külön..habár italozni nem igen szokott,viszont ha nem vagyok ott menjen,érezze magát ő is jól,nincs ebben semmi rossz.Csak néha gondoljon rám és írjon pár üzenetet,hogy minden rendben van.
2016. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!