Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezugtam valakibe, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezugtam valakibe, de az nem a ferjem. Jart mar valaki hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
Eloszor is, 9eve ismerem a ferjem, azaz tini koromba imsmerkedtunk meg...aztan jott minden magatol..lanykeres, eskuvo, es 2gyerek...ahogy az a nagy konyvben megvan irva... Boldog voltam es most sem mondhatom magam boldogtalannak, sőt , jo életem van, ezt csak azert irom h kepben legyetek...Soha nemkerestem, es megcsak megsem fordult a fejemben h ranezzek egy masik ferfira, vagy h megcsaljam a ferjem...mindent megkapok tole amit egy no elvar, tokeletes ferj , apuka, legjobb barat, segit a hazimunkaban ,minden...de egyszer egy nap mikor vittem ki a szemetet beszelgetesbe keveredtem egy szomszedommal akit azelott eszre sem vettem... de azota nemtudom kiverni a fejembol..napi szinten osszefutunk,es mindig beszelgetunk, meg all mellettem autoval ha meglat szinte alig akar elmenni, tudom h tetszem neki...es azt is tudom h soha nemlehet koztunk semmi..neki is felesege van, egy gyereke...tudom h tilos es epp ezert van bundudatom marcsak az erzes miatt is, de nemtudok tenni ellene...ha meglatom szebb a napom, boldogabb vagyok, majdki ugrik a szivem es bar nehez kimondanom es iszonyat buntudatom van miatta mert aldott jo ferjem van, de az jar a fejemben h hol volt o 8-9 evvel ezelott..szinte egy helyen nőttünk fel mégsem ismertük egymást :-(...Sosem hittem a szerelm elso latasban de ugylatszik tevedtem...Fiatalon hazasodtam, azt nem mondom h fulig szerelmes voltam, de szerettem es szeretem is a ferjem de ezt amit most erzek , meg sosem ereztem...Ne iteljetek el, de muszaj valakinek elmondom es sajnos nemvolt jobb otletem ezen kivul, nincs olyan ember az eletemben akiben annyira megbiznek h ezt elmondhassam es nem nezne hulyenek emiatt..Volt valaki hasonlo cipoben?Mi lett a vege?..hogy kezeltetek?...szinte a kozvetlen szomszedom... elkerulhetetlen h ne talalkozzunk...koszonom a valaszokat elore is
2016. ápr. 25. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Ez van velem is.írj ha gondolod! Beszèlgessubk!
2016. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem, bakker, te vagy az első az univerzumban, akit pár év után felizgat egy idegen.


Kezeld a helyén, beszélgess vele a lehető legkevesebbet és éreztesd vele, hogy nem érdekes a számodra. Ennyi. Ja és koncentrálj a házasságodra! Ez egy fellángolás, ami jó figyelmeztetés, hogy többet kéne törődnöd az otthoni dolgokkal.

2016. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik.. koszonom a frappáns es kelokeppen inteligens valaszod!pont erre vartam
2016. ápr. 25. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért, te már eldöntötted, hogy felrúgsz mindent? Egy ismeretlenért?


Szerintem az egyetlen jó megoldás, ha képes vagy ezt leépíteni nagy sebességgel. Ez egy fellángolás, a valódi szerelem ugyanis szeretetet IS feltételez, de öt lépcsőházi beszélgetés alatt ez aligha születhet meg megalapozottan. Szóval izgalmasnak találod, rajongsz érte, sokévi és korai házasság után ez teljesen szokásos történet. Az a kérdés, mit kezdesz vele. Véleményem szerint ha szereted a férjed és nincsenek problémáitok, akkor inkább azon kéne dolgoznod, hogy ott még jobbá tedd a kapcsolatod. Ha pár hétre kiiktatnád a fickóval való kommunikációt, utána döbbenten néznél vissza, hogy miért tűnt ez olyan érdekesnek most.

2016. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van...eszem agaban sincs felboritani az egesz eletem... es legfokeppen eszem aagaban sincs olyan embereket megbantani akik engem csak szerettek es sosem bantottak... epp ezert irtam itt.. h nemtudok mit kezdeni ezzel az erzessel, sosem ereztem meg ilyet es nembirtam magamban tartani... ep ezert varok itt egyket tanacsot... de meprobalom elkerulni... azlesz a legjobb mindenkinek... koszonom...
2016. ápr. 25. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam dettó ugyanígy,sajnos elég sokáig tartott,mondjuk nálunk voltak problémák a férjemmel. Talán ezért is kellett egy kis kapaszkodó,bár semmi nem történt köztünk beszélgetésen kívül!Aztán egy év után valahogy megszűnt nálam ez az érzés,a férjemmel is nagyjából helyre álltak a dolgok,bár olyan nyilván már nem lesz mint az elején.Igazából azt kellett megertenem,hogy x idő után vele sem lenne másképp,meg nekem van gyerekem,neki nincs,ezért sem mertem volna dobni mindent. Szóval,ettől nem kell rosszul érezni magad,bárkivel előfordul,de ha egyébként jó a kapcsolatod a ferjeddel,nem eri meg váltani!Ha rossz lenne,úgy már nyilván más lenne a szitu...
2016. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak hibáztatni, meg b.a.sz.o.g.a.t.n.i., de itt a pont:


"azt nem mondom h fulig szerelmes lettem volna"


Ha megvártad volna, hogy azzal állapodj meg, akivel össze tudsz csiszolódni (mint a ferjeddel) de mellette FULIG SZERELMES is vagy, es ilyenhez mentél volna hozza, akkor most nem lennel ilyen helyzetben.

De bevallaltad, hogy igy is jo lesz, 2 gyerek meg minden es szerencsesnek erzed magad.

Egy kis flört nem árt meg, majd vhogy kirepül ez a csávó a fejedből.

Biztos bizonytalanért nem éri meg otthagyni.

Ezekkel a dolgokkal tisztaban vagy. Szoval ne legyen buntudatod, elmulik hamarosan, csak ne tudja senki, ne almodozz (hol volt 9 éve?? És a gyerekeid???)

Minden esetre nem elítélni akartalak, akkor se vetnék rád követ, ha félrelépnél, de gondoltam leírom a véleményem, mivel jártam hasonló cipőben.

1 hónap kis komolytalan vacakság miatt cs.e.sz.t.em el majdnem életem szerelmét.

2016. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van es viszonyom van vele.
2016. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen..kegyetlen
2016. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!