Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy rohadtul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rohadtul nincs kedvem ismerkedni lányokkal és randira menni olyan lenne mintha a fogamat húznák, mikor biztos, hogy meglenne a csaj?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki már kijelentette, pár óra beszélgetés után, hogy bejövök neki, nagyon normális vagyok, helyes, jóképű meg minden, és hogy ő ilyen pasiról álmodott mindig is, meg ehhez hasonló szövegek. És azt is nyilvánvalóvá tette, hogy randizni akar velem. Ami jó dolog mert nekem is bejön a csaj, viszont valamiért mégis herótom van ettől az egésztől. Nincs kedvem csinálni ezt, folytatni az ismerkedést, nincs kedvem randizgatni vele, egyszerűen az lenne jó, ha már az ágyamba lenne, vagy ha már javában járnánk. Ez lustaság, vagy mitől lehet ez az érzés?
2016. ápr. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy félsz egy kicsit? Vagy inkább szexkapcsolatra vágysz, mint járásra?


Egy kapcsolatért tenni kell, sokat. Nem volt régebben valami nagyobb csalódásod? Az is hatással lehet rád.

2016. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem, én is nyűgnek éreztem anno. Előlről az egész, egymás megismerése, megnyílás, kibontakozás, valamilyen szinten önmagunk tűrtőztetése stb.. Nem lustaság, csak ez egy hosszadalmas folyamat. Igazán csak szexet akarsz tőle? Akkor megérteném, hogy a tudatalattid is tiltakozik ellene. :D
2016. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mégse jön be eléggé, ha terhedre van vele tölteni az időt.

Nem lehet, hogy a szexuális érdeklődésed személytelen? Hány éves vagy?

És a lány?

2016. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdego most en is hasonlo helyzetben vagyok kiegtunk talan kicsit 😁
2016. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!