Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan problémám van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan problémám van, hogy nem tudom hogyan szólítsam a párom. Ti hogyan szólítjátok a pasijaitokat? Milyen becenevet adjak neki? Várom a tippeket! Köszi 25/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom nagyon jó beceneveket tud adni,nem csak nekem,hanem még a rokonait,anyukáját,nővérét. Ilyen kis beszélő nevek. De ide nem akarom leírni,mert személyes,meg az az ő kis eredeti becézgetései.

Nehogy már más is lekoppintsa.:D

Vele ellentétben én nem vagyok annyira eredeti: husi, cukiság,mókus,pamacs,pamacsgolyó,husigolyó. ELég bénán hangzanak.

De szerintem ez nem kötelező. Majd egyszer úgy is bevillan valami kis név,ami csak rá illik, ha meg nem az se baj.

Én másoknál még a nyuszi,nyuszikámat hallottam már:D

2016. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem univerzálisan a szivem/cicám jött mindig a számra, pláne ha egyszerre 2-3 emberrel is randiztam vagy egy hónap után leváltottam a pasimat. Ciki lett volna Gerzsont Rezsőnek hívni :D Régi szép tini évek....

Mostmár simán a keresztnevén hívom a párom, nem vagyok hajlandó idióta virággyüngyőnyuszi meg ilyen neveken hívni. Ez mostmár komoly. A kicsim/baby becenevektől meg okádni tudok ha csak meghallom.

2016. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsim, és - ki fogtok röhögni, de nem zavar - NyusziMaci.
2016. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Rá kell érezni valamilyen jellegzetességre vele kapcsolatban. A becenevek idővel változhatnak is ahogy a partner, a kapcsolat változik. A becenévvel utalhatsz valamilyen tulajdonságra is burkoltan, amit szeretsz benne.
2016. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!