Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem a szexet a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet a férjemmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok 18 éve élek házasságban,de valahogy a szexuális életem,soha nem volt jó.A férjemmel volt az első együttlétem,és neki is velem.Tini korunk óta együtt vagyunk,5 év együtt járás,és ismerettség után házasodtunk össze.Sajnos a szex soha nem volt a párom erőssége,és nekem ebből már elegem van.Sokszor elmondtam,mit hogyan szeretnék/mert persze Ő élvezi a szexet,csak én nem/egy ideig 2-3 együttlétig működött,utána semmi,minden úgy ment mint régen.Már nem szeretném neki 101.x is elmondani,nekem hogyan jó a szex,mert úgysem történik változás.Ő persze akarná minden este,se én a hátam közepére sem kívánom.Szeretem a férjem,de ez megöli a házaséletünket,és attól félek a kapcsolatunkat is :( Elég temperamentumos,tüzes nő vagyok,de a párom mellett eltudnék aludni szex közben olyan lassú és esetlen.Na most mit tegyek??
2016. ápr. 26. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenhol egyforma. Feleségemmel fél évente egyszer van, aztán csókolom, ráadásul egy alkalommal max egy menet és vége, mármint neki, nekem tovább tart...
2016. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

nem volt jó, hozzámentél, 18 évvel később panaszkodsz....

okkkké

2016. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. talán nem tűnt fel, de nem ajánlatot akartam tenni. csak elmondtam h mi az a "megoldás" amit a legtöbb ember ilyen helyzetben választ. te kérdezted végülis... én is elítélem erkölcsileg, mint ahogy le is írtam.


egyébként a vibrátor jó ötlet, bár férfiként engem a maszturbálás nem elégít ki. egyébként vibrátor nálunk is van, én vettem neki, természetesen 3 éve a fiókban porosodik... de fordítva az esetetekben lehet h jobban beválik :D

2016. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

Amennyire látom te főleg a passzív oldalon képzeled el a szexet, ezzel nincs baj de nem árt a gyeplőt a kezedbe venni néha...

Szerintem próbáljatok ki vmi újat, vegyél fel egy domina szerkót és domináld le rendesen a pasid..

Ezt most nem viccből írom, kb minden férfinek bejön, van akinek jobban, van akinek kevésbé. Ha ő ilyen lusta meg az ágyban sem igazi, valószínűleg egyébként is szubmisszív beállítottságú, szóval élvezni fogja.

Te meg főleg, hiszen te irányítasz, te döntöd hányszor élvezel el meg ilyenek. Ha tényleg olyna temperamentumos vagy ez különben is jobban fog működni mint a passzív szerep.


Nekem is volt már több barátnőm aki hiába volt szexmániás meg elmondása szerint "perverz" ha egyszer a szex mindig arról szólt h nekem kelljen teljesíteni. A mostani barátnőm is igényli ezt de néha ővé a domina szerep, így megvan az egyensúly és szerintem egyrészt izgalmas másrészt nagyon kielégítő mindkettőnknek így a szex.


26/F

2016. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt,készülj fel,ez sosem lesz jobb vagy más .

Egyszerűen más a szexuális habitusotok,ha erre még jönnek egyéb problémák is pikk pakk egy boldogtalan,sanyarú házasságban találod magad ..


Én elhagytam,mivel nálunk sosem volt valami jó a szex,mindig egy erőltetett szenvedés volt. Egy idő után én már abszolút nem is kívántam az egészet .


Igaz,hogy vannak a szexnél fontosabb dolgok,és a jó szex önmagában még nem jelent jó házasságot ésatöbbi.. de ha belegondolsz,hogy most vagy 38 ,még 30-40 évet leélnél szex nélkül ?

Ha igen a válasz,akkor maradj a férjeddel.

2016. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

hát elég gáz,hogy 18éve igy éltek,főleg,hogy változtatni sem akar,azért,hogy neked is jó legyen ennek kölcsönösnek kellene lennie. Látszik,hogy más a habitusotok.


Járnotok kellene terápiára,hátha az segít,ha nem akkor 18év ide vagy oda válasz vagy tartasz szeretőt. Tényleg sajnállak,egy ilyen férfi mellett nem érezheted magad igazán nőnek.


Szerencsém van nekem ilyen szempontól, mert aki érdekel engem,jó szerető,vele hosszútávon sem lenne gond ilyen téren.

2016. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Mi a helyzet veletek?

dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!