Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Veszekedtünk a barátommal. Ott kezdődött az egész hogy töltöttem a telefonom amikor csipogott azt hittem kihúzta a töltőből, mondom ne húzd már ki hülye vagy? Erre ő nekem hogy nem húztam ki te vagy a hülye. Na innen indult minden. Hogy lehülyéztük egymást. Utána én mindent a fejéhez vágtam. Több órán keresztül, ő hallgatott majd egyszercsak káromkodva és iszonyat indulatosan felpattant hogy ő hazamegy. Ittunk kicsit meg ilyen állapotban nem akartam hogy kocsiba üljön ő csapkodott vagdosott leverte a poharat ami összetört. (Véletlen volt) Én próbáltam visszatartani ellökött magától de végül átöleltük egymást majd heves csók és szexszel fejeződött be ez az este. Másnap amikor felébredtem rózsával várt. Nem tudom van-e értelme folytatni a kapcsolatot amúgy 5éve vagyunk együtt. De félek ezektől a nagy indulatoktól. Igyekeztünk megbeszélni mindent nyitott volt rá másnap. Szerintetek?
2016. ápr. 26. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted vagy nem? Végülis meg tudtátok beszélni a problémát. Szerintem néha minden kapcsolatban vannak kisebb-nagyobb összezördülések. És szerintem így egészséges. Amelyik kapcsolatban mindig minden szép és jó,ott vannak valójában a legnagyobb gondok,mert nem őszinték egymáshoz a fekek. Nem is ismerik egymást,csak a szerepjátszás megy. Ugyan nem veszekednek,de attól még nem jó a kapcsolatuk. Miért szakítanál csak azért,mert néha összevitatkoztok? Emberek vagytok ti is,lehettek néha rosszabb passzban. A lényeges kérdés,hogy szeretitek-e még egymást.
2016. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!


De te se vagy 100-as, ha most az fordult meg a fejedben, hogy van-e értelme folytatni!

Nem ütött meg, csak dühös volt és levert egy poharat. Másnap meg rózsát kapsz tőle!

Egyébként még örülj neki, hogy nem téged ütött meg, hanem mást csapkodott!


Komolyan, és még te akarnál szakítani!

Beszéld meg vele, hogy kontrollálja ilyenkor magát és változtasson!

2016. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük ezért is ilyen hevesek a kitörések. Csak attól félek valakinek baja esik. Mert törnek a tányérok, jelen esetben a pohár... ittasan idegesen autóba ülne úgy kellett visszatartani de utána belátta hogy hülyeség volt de akkor abban az idegállapotban... szóval ijesztő néha. És ebből a nagy mélypontból hirtelen átcsapott szexbe a dolog... másnap is ment a turbékolás vörös rózsa stb
2016. ápr. 26. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta soha senki nem hozott még belőle elő ilyen indulatokat. Féltem amúgy hogy megüt, nagyon ideges volt, félek attól is hogy legközelebb jobban elfajul, de azt mondta nem lesz legközelebb ilyen indulatos. Hát nem tudom, ezt nem hiszem ő kissé ideges természet.
2016. ápr. 26. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megütött volna elhagyom ez egyértelmű szakító ok.
2016. ápr. 26. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég primitívek a reakciók mindkét fél részéről, úgy látszik jól kijöttök.
2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!