Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hovatenni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hovatenni a barátomat. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Túl nagy ahhoz, hogy elférjen a szekrényben :D


Viccet félretéve. Ő egy nagyon rendes, kedves srác. Nem iszik, nem dohányzik, nem bulizik.

Egyrészt nagyon figyelmes és kedves. Tudja, hogy vegetáriánus vagyok, és nemhogy nem akar "átszoktatni", ahogy az exem akarta, de direkt megtanult vega kajákat főzni - remekül főz. Állandóan meglep valamivel, virággal, csokival, ékszerrel (bizsu), ha együtt vagyok szinte mindig azt csinálunk amit én akarok, kivéve ha van valami konkrét terve (pl: vásárolnia kell menni, vagy van egy film, amire kiváncsi a moziban)

Másrészről, meg utálja ha nem vele vagyok. Ha a barátaimmal akarok lenni (nem miniruhában bulizni, hanem mozizni, kávézni, sütizni) vagy fodrászhoz, kozmetikushoz menni, esetleg olvasni (nagy könyvmoly vagyok), már duzzog, hogy mégis mit csináljon ő egyedül. Főiskolás vagyok, és az óráimat igyekeztem úgy rendezni, amikor neki munkaideje van, de ha van olyan előadásom, amin muszáj ottlennem, és nem rakhatom át, már duzzog, hogy az az "ő ideje".

Anyát megkérdeztem erről, szerinte ez nagyon édes és tök természetes, hogy szerelmes ember minél több időt akar a párjával tölteni.

De nekem néha kezd egy kicsit sok lenni...


2016. márc. 13. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek a duzzogások nem féltékenységi rohamok akkor szerintem ez nem komoly probléma,majd megoldjátok sok beszélgetéssel,összecsiszolódással.
2016. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát két ember azért tudjon már magával mit kezdeni, ha a másiknak épp nem jó az ip vmiért.
2016. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt? ha még új a dolog, lehet csak azért viszi túlzásba és később lehet jobb

ha viszont ez jó ideje tart, akkor érdemes lenne beszélni vele erről és megoldást találni, mert az senkinek se lesz jó, hogy te nem csinálhatsz semmit nélküle, ő meg duzzog ha egyszer-egyszer mégis megteszed

neki is biztos van saját élete, barátai, el kéne tudnia foglalni magát akkor is, ha neked más programod van

2016. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincsenek. csak a munka és én vagyok neki
2016. márc. 13. 10:49
 5/13 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. egy éve kezdte ezt.
2016. márc. 13. 10:49
 6/13 VirágésBence ***** válasza:
57%
Szerintem is aranyos, hogy szeretne veled minél több időt tölteni, de szerintem egy kapcsolatban kell a tér is, előbb-utóbb megfojt a szeretetével, erről beszélnetek kéne, hogy még csírájában elfojtsd a problémát.
2016. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem,ha valaki ilyen az se jó,ha alkesz lenne és leszarna téged az se jó,ha verne az se...

Sorolhatnám...

Nehéz megfelelni a mai nőknek

2016. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Anya unokatestvére meghívott tíz napra Spanyolországba, miután vége lesz a félévnek, ezt elmondtam a barátomnak, és azt vette zokon, hogy én 4(!) hónap múlva nem leszek vele tíz napig.


Nem, nem kamu

2016. márc. 13. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, én is egy ilyen fiúra vágyom, hogy ennyire oda legyen értem és törődjön velem.
2016. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, én rosszul lennék. :"D


Igenis kell a külön töltött idő, hogy tudjatok miről beszélgeti egymással, másokkal élmények, amiket elmesélhettek, megoszthattok egymással.

Pláne, hogy mindenkinek kell egy kis egyedüllét is.


El kéne beszélgetned vele, hogy ez így nem jó, nem hagy elég teret, mert előbb utóbb tényleg az lesz, hogy ezzel kikészít és szakítasz vele.


Esetleg segíthetnél neki új hobbit találni, amivel lefoglalhatja magát, esetleg elkezdhetne sportolni, és te addig tudsz kávézni egy barátoddal pl.

Ha ez megy, szépen lassan kialakul a kis külön időtöltése, és akkor kevésbé fogja rosszul érezni magát nélküled.


Rossz ezt így mondani, de ő nem (csak) azért akar ennyire veled lenni, mert annyira szerelmes, hanem azért is, mert CSAK TE vagy neki az időtöltés, nélküled nem tud mit csinálni.

Szóval kell neki találni valami olyan programot, ami pár órára "helyettesíthet téged".


Egy idő után tuti ki fogsz készülni és szakítani fogsz vele.. :/

2016. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!