Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni, hogy s' miként tovább? Érdemes féltékenység miatt szakítani?

Figyelt kérdés

Párommal olyan helyzetbe kerültünk,hogy több időre el kellett utaznia.És távkapcsolatba kerültünk.


Nem igazán fogom részletezni,de egy éve a volt barátnője fotóit használja fel egy oldalon..És engem egyszerűen szét esz az ideg.Annyira zavar ez az egész,hogy én nem szeretnék már vele lenni.Szeretem de ilyenkor jönnek a kérdéseim,hogy..Érez valamit még a lány iránt,hogy nem tudja békén hagyni? Szereti? Vagy csak tényleg a "bosszú" miatt csinálja?(Azért szakítottak régen,mert a lány nem tudott választani,közte és egy másik fiú között)

-----

Nagyon szép barátnője volt,ezért is zavar ennyire a helyzet.


2016. ápr. 27. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék olyan kapcsolatban lenni ahol csak idegeskedni, aggódni tudnék, ráadásul a barátom lekakilná az érzéseimet. Magadnak ártasz vele.
2016. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó lenne, ha részleteznéd, mert baromira nem mindegy, hogy milyen oldalon és mire használja a volt barátnője fotóit. Beszéltetek erről már valaha, feltetted már neki ezeket a kérdéseket, amiket itt megfogalmaztál a kérdésben? Mit reagált rá?
2016. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok,ő pedig 19.


A volt barátnői fotóit,arra használja,hogy a képeivel létre van hozva egy facebook fiók,és a lány kinézetét kihasználva eléri,hogy befolyásolható emberek azt hiszem regisztrációs,pénzbe kerülő internetes oldalakhoz jusson,vagy sms-t küldenek neki különféle helyekre.


És igen.Próbáltam beszélni vele erről,de csak veszekedés lett belőle.

2016. ápr. 27. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még csaló is... remek party...
2016. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eretlen gyerek, hagydd a fenebe
2016. ápr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, akkor szimplán csak kihasználja azt, hogy az exe jól néz ki. Ez még nem jelenti azt, hogy érez iránta még valamit, de nyilván nem kell tagadnia, hogy dekoratív, akkor sem, ha már szétmentek. És szerintem a legkevésbé sem a csajnak akar ezzel rosszat, hanem inkább magának jót.

Én a helyedben sokkal inkább aggódnék emiatt a tevékenysége miatt úgy általában, mert az részletkérdés, hogy az exe képeit használja vagy egy vadidegenét, az elv maga borzasztóan hányingerkeltő.

2016. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Múltkor szôba került ez az egész. Azt mondta,hogyha majd keresek neki màs lányokrôl képet.(Ami nekem tetszik),akkor majd lehet lefogja cserélni rájuk.
2016. ápr. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!