Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl féltékeny voltam és elrontottam ezzel? Mert piszkáltam, hogy tisztázzuk a helyzetet.

Figyelt kérdés
Párszor megcsalt virtuálisan skypeon. Majd kiderült, de nem mutatta meg a skypeot h megnyugodjak 1x sem. Majd amikor feltörtem az övét nem találtam semmit, csak h majd akar találkozni mással és camozott mással de azt nem látom h mi volt ott. Később kamu skypeal ráírtam és letagadott h járunk és hogy talán benne lenne egy smárolásban.

2016. ápr. 21. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felnott parkapcsolatok tema. Itt nem smarolunk skyepon keresztul :'D. Nojel mar. Ha meg mar megtetted akkor nem ertem minek vagy ilyen nevetseges "kapcsolatban".
2016. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy találkozott volna egy ismeretlen fiúval és ha tetszik neki, akkor smárolt volna.
2016. ápr. 21. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán skype-on szed fel pasikat, randit beszél le, ott mutogatja magát, masztizik nekik, és ha taliznak, akkor benne van ebben-abban.

Szerintem nem túl féltékeny vagy, hanem egy balek.

Dobd ki a ribit a fenébe, és ugráljon faxról faxra.


Te meg keress egy olyan csajt, aki nem csak addig foglalt, amíg fekszel rajta.

2016. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2. Én is így gondoltam amikor jártam vele, csak mivel nincs túl szép külsőm, ő pedig sportos, model alkatú, ezért sajnáltam dobni. Sokat veszekedtünk e miatt. Párszor felhúzott engem, pedig csak annyit kellett volna mondania, hogy "nyugodj meg, szeretlek". Nem piszkáltam volna. Akkor húzott fel a legjobban amikor választás elé állítottam, hogy vagy megmutatja a skypepot vagy elhagyom és a skypot választotta. Szakítottam is akkor 5 percig, majd felmentem a szüleihez, hogy elmondjak mindent, aztán láttam az arcán, hogy nem tetszik, és végül inkább azt mondtam, hogy tévedtem és, hogy én vagyok a hülye.
2016. ápr. 21. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy 3 hónapja jár valakivel. Nekem hiányzik, de nem járnék már vele, mert szarban hagyott engem. Nem rég találkoztunk angol órán és egymás mellett ültünk és végig piszkált engem és mondta, hogy lehetnénk barátok. Persze én már nem leszek neki sose! ..mindig azt mondta, hogy én vagyok a legjobb barétja...most menjen a csáójához, akiről megvan a véleményem.
2016. ápr. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!