Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek az osztálytársamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek az osztálytársamnak és ő is nekem de egyikünk sem mer kezdeményezni. Lesz ebből valami? Nagyon jó lenne.

Figyelt kérdés

Osztálytársamnak szeptember óta tetszek. Mindig ad valami jelet, hogy érezzem, bejövök neki. Szoktunk egymásra nézni meg minden, de szólni csak ritkán szólunk 1máshoz. Már a buszon 4x mellém ült. :D Nagyon kedves, aranyos. :)) De nagyon félős..és én még jobban..lehet ebből valami?


Üdv: Kármen


2010. ápr. 7. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet, ha végre kinyitod a szád.

pl buszon.


szia, hogy aludtál?

de csinos vagy ma reggel (is)!

vagy:

szia, hogy telt a napod? :)

nincs kedved estefele sétálni valamerre? tudok egy jó cukrászdát nem messze, beülhetnénk egy sütire/fagyira.


nemtudom. hirtelen ez jut eszembe.

2010. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a srácnak kellene lépnie....de te is megteheted az első lépést...
2010. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hupsz. első vagyok. bocsi azt nemnéztem hogy lány vagy:D igen. a fiunak kellene.
2010. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy ki lép, lépjen valaki. Nálunk is én léptem, mert már elegem volt a kerülgetésből, pedig csak 4 napja zajlott xD

Szóval lépj te nyugodtan!

2010. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!