Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás? Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Sztori :

1 éves kapcsolat lesz jövő hónapba .

22 vagyok, a barátnőm 21 . Együtt élünk ..

Hazajöttünk a családhoz , 30 km van köztünk .

Csütörtökön éjszakás voltam ami annyit jelent hogy 19 órától 07 óráig dolgoztam . Aztán pénteken 08 órára mentem vizsgázni ami eltartott 13 óráig . Haza vonatoztam, hazaértem 16 órára . Aludtam 3 órát, majd mentem vissza dolgozni 19 órától másnap délután 14 óráig . Utána hazaértem 16 órára, majd másnap keltem 05 órakor, mert 07-21 ig dolgoztam .

Tehát magyarul volt szombaton 16 órától másnap reggel 05 óráig szabadidőm, amikor pihenhettem volna, de az nap elmentem édesanyámmal vacsorázni anyák napja alkalmából , mivel vasarnap nem voltam otthon . Szóval 19 órától 05 ig lett volna idom, de nagyon fáradt voltam .

Mondtam a páromnak, hogy ne haragudjon, nem tudok majusfat állítani . Megértette, nem is problémázott rajta . Vasarnap reggel sem, sőt délután sem .. Majd este megsértődött , mert nem volt majusfa .. El hordott mindennek, hogy mekkora egy sz.r ember vagyok .. Szerintetek ?!!


2016. máj. 2. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hitte csak kamuzol es megleped ot a majusfaval.de eleg elkenyeztetett lehet a csaj,ha nem erti meg hogy nem volt rá idod.ha maskor figyelsz ra,torodsz vele akkor nem kellene ezen problemaznia.
2016. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyaltalan nem jogos a reszerol. Te kidolgozod a beledet is, o meg ilyen lenyegtelen aprosagokon problemazik...
2016. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szerintem mindent Megadok neki .. Például nőnap :


Nőnapon nappal dolgoztam , előtte nappal dolgoztam . Magyarul nem voltam otthon két napot csak este 21 es másnap 05 között . 21 kor , hazaértem a vonattal, de elmentem rendelni csokrot , ami nem jött meg csak 23 órakor . Éjfélig fent voltam, hogy legyen csokor másnapra, majd utána feküdtem le aludni ..

2016. máj. 2. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szépen tedd ki a cuccait az ajtó elé, aztán keressen olyat, aki kinyalja a se.ggét.

Mondom ezt nőként...


Figyelj, ez a májusfás fa.szság már falun se divat, főleg hogy nem is "hajadon", elvégre veled él, tehát elkelt, szóval nem értem mire fel kéne a májusfának hirdetnie, hogy eladó sorban lévő lány van a háznál, mehetnek a kérők körbepisilni...

Dolgozol, alig alszol, és anyuddal is töltöttél kis időt. Ezzel nincs semmi baj.


Ez a hiszti a májusfával teljesen érthetetlen, nem is jogos, nem is reális. Elvégre aludni csak kell neked is, bár ahogy elnézem, arra se sok idő jut.


A csajod meg elég gáz, ha ezért ilyen hangnemben beszélt veled, ugyanis nem a kutyája vagy, hanem a párja. Az, hogy sz.ar embernek tart, meg kiakad, őt minősíti. Ha te ennek ellenére vele maradsz és pitizel, az meg téged.


A csajt ki kell pattintani, mert ha ezt elnézed, innentől ő természetesnek veszi, ha valami nem tetszik, akkor óbégat meg elhord mindennek.

Tudod, ez olyan mint csajoknál az első pofon. Amikor azt elnézik a pasinak, befizetnek a következőre, meg egy nagyobb verésre.

Nálatok is lehet még pofozkodás a hiszti végén, azt akarod megvárni?


NE alázkodj meg, csomagold össze a kislányt, és menjen haza anyukához hisztizni.

2016. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok !

Volt már olyan is , hogy megütött, meg csapkodott ..

2016. máj. 2. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok.

Mondom én!


Akkor itt és most ki kell tenni a kis hisztérikát, mert ennél sokkal jobbat érdemelsz!

Ne hagyd már hogy a fejedre nőjön!


Egy kicsit élj egyedül, hogy helyrerázódj érzelmileg, és fogsz találni sokkal jobbat is.

Most ahogy elnézem, tanulsz és dolgozol is, lehet nem is kellene más az életedbe, és ha lesz több szabadidőd (vége a tanulásnak, csak dolgozol), majd lesz lehetőséged ismerkedni is.

Nagyon fiatal vagy még, de ez nem jelenti azt, hogy érdemes lenne több időt elpazarolnod egy ilyen kapcsolatban.

Ez pont úgy egy bántalmazó kapcsolat, mint amikor a pasi ordít a nőjével, és időnként megveri. Az egy dolog, hogy nem tud akkorát ütni, de ez még nem mentség!

Olvass utána, ilyen esetben mit tanácsolnak. A kapcsolat azonnali megszakítását!


Állj a sarkadra, és tarts ki a döntésed mellett!


Lehet, hogy egy időre észbe kap, és elkezd hízelegni, esetleg fenyeget, stb, de tarts ki, és ne fogadd vissza! Sokkal jobb lesz neked egy ilyen nő nélkül!

2016. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úr isten nem állítottál májusfát,mekkora probléma:D 4 éve vagyok együtt a párommal,soha nem állított és nem várom el,meg sosem vágytam rá,max kisgyerekként :D
2016. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval megmondtad, és betartottad a szavad.

(Szerintem is valami nagyon infantilis dolog a májusfa, mire is??? - de ez mindegy)


A viselkedéséből és nem látok semmi olyat, amit a szerelmes nőktől valaha is láttam.

Te meg vigyázz jobban az egészségedre, ennyi munka... én se vagyok kispályás, de azért ezen fennakadtam.

2016. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már kitettem volna a cuccát! Egy májusfa a mércéje? Meg hogy aznap megkapja a dolgokat amikor van? Te kidolgozod a lelked és elvár ilyesmit... Ne hidd el hogy őszintén szeret, egy szerelmes nő megérti, nem ehhez méri. Gyerekes!

Mi 3éve vagyunk együtt és nem kaptam soha, nem is kértem, egyszer virágot kaptam helyette. Sőt sokszor nem aznap tartottunk szülinapot/névnapot/évfordulót mert egyszerűen nem érünk rá (párom két műszakba dolgozik heti 6 napot 12órában...plusz ha behívják...) teljesen megértelek, itt meg kell tanulni alkalmazkodni, a hiszti csak ront ezen, fáradtan nyűgösen nem sok értelme van, a hétvégéken megtartjuk.

2016. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen igazatok van ! Át is megyek és megmondom neki ma este ezt .. Köszönöm szépen :)
2016. máj. 2. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!