Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt. Ő 34 éves és van egy 24 éves húga. A problémám, hogy féltékeny vagyok a lányra. A gond az, hogy a barátom sokkal kedvesebb és közvetettebb vele, mint velem. Persze, ez valahol érthető a számomra, mert a testvére, és bármi történik ők mindig ott lesznek egymásnak. De akkor is rosszul esik ez nekem. És igen, valahol azt szeretném, ha velem is legalább olyan aranyos lenne, mint a csajszival. Vagy ez részemről nagyon nagy önzőség? A történethez tartozik, hogy a barátom nincs nagyon megelégedve az életével, úgy globál (nem tetszik neki suli, amit végzett, nem tetszik a munkája), viszont azt mondja, hogy amit a húga tanul és csinál, az közelebb áll hozzá, s hogy ezért van az, hogy ők ketten olyan jól megértik egymást. Ti mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 25. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

A probléma van veled! Van neked testvéred egyáltalán? Ha lenne, akkor tudhatnád, hogy tesók között elég erős kötelék van!

Ha pedig szeretnéd, hogy a pasid még gyengédebb lenne hozzád, akkor nyisd ki a szádat és szólj neki erről!

2016. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ember, te komolyan a párod húgára vagy féltékeny?
2016. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy, 18? Mert akkor értem miért vagy még gyerek.
2016. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igazad van.Nem abban,hogy túl kedves a tesójához,hanem abban,hogy veled is hasonlóképpen kellene bánnia.Ez elvárható lenne tőle ha jó a kapcsolatotok,ha meg nem akkor szakítanotok kellene.
2016. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnek, igen van testvérem, nem is egy. És nagyon szeretem őket, viszont, nem függök tőlük, és nem akarom élni az ő életüket, csak mert nekem az jobban tetszik. A második és harmadik válaszolónak (a stílusból ugyanarra a személyre következtetek), nem úgy vagyok féltékeny rá, mint nőre, csak egyszerűen az fáj, hogy a csajjal mindennap fél órákat telefonál, nekem néha odalök egy "Heló"-t és 3 perc után már nem tud mit mondani a telefonban. Amúgy már rég elmúltam 18. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 25. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor a bátyámmal jól érezzük magunkat együtt, és viccelődünk, hülyéskedünk, a menyasszonya mindig elkezd sírni, mert olyankor eszébe jut a nővére, aki annyira hiányzik neki.. És olyan jó nekünk, hogy tudunk együtt viccelődni. Az eszébe se jut, hogy esetleg bekapcsolódhatna, inkább sírdogál, így aztán a mi kedvünk is elmegy kábé az élettől is.
2016. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de össze se lehet hasonlítani a kettőt... Tök máshogy viszonyulok zsigerből a páromhoz, mint a tesómhoz...

Megint más, ha kozted es teso kozt konfliktus van.. Vagy ha bajban vagy, de megis fontosabb a tesó...

Amíg ilyen konkretabb dolog nincs, addig nem ragodnek ezen, semmi logika nincs ebben...

2016. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen semmi problémám a lánnyal, jól kijövünk egymással, igazán értelmes lánynak tartom őt. Csak néha az az érzésem, hogy én soha nem leszek olyan fontos a barátomnak, mint ő. Mármint, félreértés ne essék, nem azt akarom, hogy úgy szeressen, mint a testvérét, mert ahogy itt valaki írta, más a két szeretet. De én azt szeretném, ha a két szeretet szintje ugyan olyan lenne... ehhez talán (csúnyán mondva) jogom van, nem?
2016. ápr. 25. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:

A magyarázkodásod már kezd nagyon fárasztó lenni.

Egyáltalán, beszéltél már a pároddal a problémádról?

Ezt csak vele tudod megoldani, itt biztos NEM!!!

2016. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A magyarázkodásomat olvasni nem kötelező... :)
2016. ápr. 25. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!